Satılık Tekneler

Royal Huisman'dan 266 Feetlik Yelkenli
26.07.2017 Royal Huisman'dan 266 Feetlik Yelkenli Tamamlandığında dünyanın en büyük aluminyum yelkenlisi olacak olan 266 feet’lik projenin yapımı, Royal Huisman’ın tesislerinde sürüyor. 

Tam boyu 81 metre olacak olan dev yelkenli için, müşterisinin ‘bana hayalimi inşa edin’ dediği belirtildi. Bu talep neticesinde geliştirilen projenin tasarımını, Dykstra Naval Architects firması gerçekleştirdi. Tasarım sürecinin ardından dünyanın en büyük aluminyum yatının yapımı, Royal Huisman ile başlatıldı. 

Royal Huisman

Projenin tasarım detayları ilk defa geçen yıl Monaco Yacht Show’da ortaya çıktı. Asyalı bir müşterisi için yapımının başlatıldığı bildirilen projenin, salmasının tamamlanarak gövdeye eklendiği ve üst güvertenin inşaasının başladığı açıklandı. Dykstra’nın 2020’de tamamlanacağını belirttiği proje, üç direkli olacak. 

Hollandalı üretici, yelkenlinin çok büyük olacağı için en geniş gemi inşa holünü büyüttü. Bu proje, Royal Huisman’ın Vollenhove tesislerinde şimdiye kadar inşa edeceği, en büyük yelkenli olacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder