Satılık Tekneler

Royal Denship, 42 metrelik süperyat için kolları sıvadı
25.12.2015 Royal Denship, 42 metrelik süperyat için kolları sıvadı
Geçtiğimiz yaz, Hollandalı üretici Hartman Marine Group ile Royal Denship birleşti ve birleşmenin hemen akabinde, 24 metrelik bir motoryat üretimine başlandı. Bu haftanın başında ise ortak firmalar, 42 metrelik bir explorer tipi süperyatın üretimi için düğmeye bastı. 

Royal Denship

Royal Denship, 2000’lerin ortalarında 78,6 metrelik Princess Mariana (şimdi Pegasus VIII), 63 metrelik Turmoil gibi adından çokça söz ettiren süperyatları ürettikten sonra, 2009 yılında iflasını açıklamıştı. Bu zaman süresince süperyatlar Danimarka’da çeşitli tersanelerde üretilmişti. Şimdi ise yeni ortaklık ile Royal Denship yatları, Hollanda’da Urk’da inşa edilecek.

Royal Denship-2

Yapımı devam eden 24 metre boyundaki motoryatın teslimat zamanı, Mart 2016 olarak açıklandı. Kontratı henüz imzalanan 42 metrelik explorer yatı ise, 2017’de sahibine teslim edilecek. Kroes & Poortinga tarafından tasarlanan 42 metrelik lüks explorer, çelik gövde üzerine inşa edilecek. 485 gorston hacme sahip olacak olan süperyat, çift Caterpillar C32 Acert makineler ile güçlendirilecek. Teknik detaylarına henüz ulaşılamasa da, bu makinelerle 14 knot sürate çıkabileceği firma tarafından paylaşılan detaylar arasında. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.