Satılık Tekneler

Rossinavi'nin Yeni Yıldızı ''I-TRON''
08.02.2017 Rossinavi'nin Yeni Yıldızı ''I-TRON'' Piyasada bulunan lüks yatlar; dış görünümleri, iç mekânları ve performans özellikleriyle dikkatleri çekmeye devam ediyorlar. Sektörün ünlü firmalarından biri olan İtalyan yat üreticisi Rossinavi, lüks modeller arasına parıldayan bir yıldız daha eklemek istiyor. Markanın I-TRON adıyla piyasaya sürmeye hazırladığı yat, diğerlerinin arasında fark yaratacak gibi görünüyor. 

I-TRON

Hem sektörde ünlü, hem de müşterilerini tamamıyla mutlu etmek isteyen üreticilerden birisi olan Rossinavi, ​teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. İtalya’nın en iyi yat markaları arasında yer alan Rossinavi, sınırları zorlayan Attitude modeliyle sektörde öncü konumundan söz ettirmeyi başarmıştı. Kendisini taçlandıracak yeni yıldızı I-TRON modeli de gün ışığına çıktı.

I-TRON.

42 metrelik aydınlatmalı gövdesiyle dikkat çeken I-TRON'da, kaptan köşkünden pruvaya kadar uzanan mavi renkli aydınlatmalı ve kıvrımlı hatlarıyla, geceleri etkileyici bir görünümle karşılaşıyorsunuz. Bu yeni yat konsepti, maviliklerin yeni hâkimi olacak gibi görünüyor. 

Rossinavi, dünyanın dört bir yanında yer alan yat markaları arasında ilkleri ve enleri deniz tutkunlarıyla buluşturan sektörün öncü markası. İç ve dış donanımının yanı sıra performans özellikleriyle de sınır tanımayan lüks yat I-TRON, Rossinavi’nin en başarılı tasarımlarından biri olarak karşımıza geliyor.

I-TRON..

I-TRON lüks yat konsepti özellikle, Güney Koreli süperyat tasarımcısı Chulhun Park tarafından oluşturulan dış cephesi ile dikkat çekiyor. İtalyan tasarımcı Francesca Romana Treleani’nin ellerinde hayat bulan iç mekânıyla da, deniz âşıklarının akıllarını başlarından alacak.

I-TRON
; yansıtıcı aksamları, kavisli kenarları ve etkileyici aydınlatma materyallerinin yanı sıra, tavan kısmındaki gölgelikleriyle ferah bir iç mekâna kavuşuyor. Ayrıca I-TRON, havalı plaj barı, cam zemine sahip yüzme havuzu ve sevimli sosyalleşme alanlarıyla sektörde fark yaratmayı başarıyor.

I-TRON...

Çevreye duyarlı performans özellikleriyle de takdir toplayan yat, MTU 2000 motorlarıyla donatılacak. Rossinavi tarafından üretilecek lüks yatın fiyatı ise henüz belirsizliğini koruyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder