Satılık Tekneler

Rossinavi'nin Yeni Konsept Projesi : Attitude
11.11.2016 Rossinavi'nin Yeni Konsept Projesi : Attitude Rossinavi tersanesi son projesi, 53 metre uzunluğundaki Attitude süperyatını tanıttı. Tersane, 50 ton kategorisinde ve geçmişinde olduğu gibi övüneceği yeni sessiz itiş sistemli projesini, ünlü tasarımcı ve iç dekoratör Mimar Carlo Colombo ile uluslararası mimari stüdyo A++ işbirliğinde geliştirdi.

Attitude

Yat dış görünüşünün altında, mükemmel bir motoryat ile yüksek performanslı yelken karakteristiklerini bünyesinde birleştiriyor. Benzersiz karışım, denizde yaşamın, bugün için mümkün olan en ince zevkleri sergiliyor.

Attitude-2

Attitude hakkında mimar Carlo Colombo; “Bir tekneye binmek aslında yapılan basit bir eylem ama, şimdi gerçek bir deneyim oluyor. Alışılmadık bir yatçılık deneyimi içine daldığınızı hissedeceksiniz.” diyor. 

Attitude-3

Attitude'un çevresindeki kesintisiz manzaralar için küçük pencereler yerine, geniş ve fonksiyonel alanlara geniş pencereleri kullanarak, tipik lüks bir villanın konforunu karadan denize taşımış.

Attitude-4

Boşlukları dikkatlice kullanmış ve her bir detayı incelikle tasarlanmış, en zorlu müşterilerin taleplerini karşılamaya yetecek özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kendi sınıfının standartlarının aksine kaliteli mobilya, malzeme ve renk seçimleri genellikle sade parçaları gösterişli kılarak, doğru algıyı geliştirerek her türlü duyguya hitap edecek.

Attitude-5

Rossinavi geçtiğimiz günlerde de, 48 metre uzunluğundaki Argo keşif süperyatını ve 62 metre uzunluğundaki Vector süperyatını duyurmuştu.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.