Satılık Tekneler

Rossinavi, Longitude 49’u Suya İndirdi
06.04.2017 Rossinavi, Longitude 49’u Suya İndirdi İtalyan tersane Rossinavi, 49 metrelik süperyatı Longitude 49’u suya indirdi. Geçtiğimiz hafta tersanenin Viareggio’daki tesislerinde gerçekleşen törenle suya indirilen yatın isemi ''Aurora'' oldu. Proje Longitude 47 ismiyle başlayıp, yapım esnasında boyunun 2,2 metre uzatılması kararıyla Longitude 49 olarak tamamlandı. 

Longitude 49

Dış tasarımını Fulvio De Simoni’nin yaptığı Longitude 49’un 500 GT sınırında olan iç mekanını ise, Achille Salvagni tasarladı.Yatın, sene sonuna doğru sahibine teslim edilmesi planlanıyor. 

Longitude 49.

Yarış otomobillerinden esinlenilerek ortaya çıkarılan Aurora’nın tasarımı, hayli sportif çizgiler içeriyor. Yatın alışılagelmiş sportif yatlardan farklı olarak, fazla iç mekan yaşam alanlarına sahip olması dikkat çekici. Rossinavi COO’su Federico Rossi, tasarımın bu önemli niteliğini şu sözlerle özetliyor; ''Longitude 47, kendine has bir tasarım. Alışılagelmişin çok dışında oranlar sunan sportif bir yat.'' 

Longitude 49..

6 kamaralı düzene sahip olan süperyat Aurora, 12 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Panaromik tekne sahibi suiti ve VIP kamarası ana güvertede yer alıyor. Ayrıca her iki kamaranın da kendine özel güvertesi var.

Longitude 49... 

Aurora; iki servis botu, iki seabob, iki jet ski ve dalış ekipmanlarıyla birlikte deniz oyuncakları taşıyor.

Longitude 49,

Çift 3460 beygir güç üretebilen MTU 12V 4000 dizel makinelerle güçlendirilmiş olan yat, 21 knot sürat yapabiliyor. 12 knot olarak verilen seyir süratiyle de, 3800 deniz mili mesafe katedebiliyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.