Satılık Tekneler

Rossinavi "Longitude 47"'nin satışını yaptı
22.03.2015 Rossinavi "Longitude 47"'nin satışını yaptı

Rossinavi’nin özel üretim süperyatlarının en yenisi, Longitude 47. Satışının tamamlandığı, üretici Rossinavi tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan süperyat, Fulvio De Simoni’nin Rossinavi ile yaptığı ilk ortak proje olma özelliğinde.

Rossinavi Longtitude 47

Panaromik tekne sahibi kamarası ve ana güvertede yer alan iki adet VIP kamara ile benzersiz yaşam alanları, Longitude 47’yi diğer süperyatlardan farklı kılıyor. Üç adet büyük salonundan bir tanesi ‘plaj’ bölümüne bağlanıyor ve ‘beach salon’ adıyla daha önce benzerine zor rastlanan bir atmosfer sunuyor.

Rossinavi Longtitude 47-1

Genellikle klasik çizgilere sahip motoryatlarda görmeye alışık olduğumuz yaşam alanlarının düzeni, Fulvio De Simoni’nin tasarım ve Rossinavi’nin üretim üstünlüğü ve tecrübesiyle, Longitude 47 süperyatta karşımıza çıkıyor. 

Rossinavi Longtitude 47-2


Sportif ve yenilikçi bir tasarım olan Longitude 47, muazzam kapalı ve açık yaşam alanlarıyla birlikte geniş ve kullanışlı araç - ekipman saklama kısımlarıyla da konfor, eğlence ve pratikliği misafirlerine sunuyor. Geniş garaj kısmında iki adet servis botu ile birlikte iki adet jetski, dalış ekipmanları ve diğer su sporları oyuncakları saklanabiliyor. Longitude 47 'ın baş kısmında ise teleskobik spor salonu konumlanıyor.

http://www.rossinavi.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder