Satılık Tekneler

"Ronin" 11 ay'da Lürssen Tarafından Yenilendi
22.08.2013

Alman tersane Lürssen'in, son 12 ayda yenilediği, tamir ettiği veya tamamen değiştirdiği 8 süperyattan sonuncusu 58,5 metrelik Ronin oldu. 1993 yılında üretilen Ronin, özgün tasarımıyla dünyada bir ekol haline gelmiş ve 11 ay önce Lürssen tersanesinde gövde boyası, makyajları ve teknik yenilemelerinin tamamlanmasıyla sahibini iyice tatmin eder bir hale getirildi.

Lürssen işe eskimiş tik güverteyi söküp yenilemekle başladı. Ses yalıtımını sağlamak için güvertenin altına mantar yapı döşendi. Ardından iç kısmındaki yenilemeler yapıldı. Tüm bunlara ek olarak, yatın teknik bölümlerinde kullanılan kablolar en yeni teknolojiler kullanılarak yeni baştan döşendi.

Ronin'in radikal dış görünümü, ünlü Sir Norman Foster tarafından tasarlandı. 34 knot sürate kadar çıkabildiği başarılı performansı, Lürssen'in uzman yenileme ve yapım metotları sayesinde ortaya çıktı.

www.lurssen.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder