Satılık Tekneler

RMK Marine'den "RMK 5000"
27.02.2014 RMK Marine'den "RMK 5000"

RMK Marinde'den

Türk tersanesi RMK Marine'den 164 feetlik explorer (kaşif) yat tasarımı, RMK 5000 Explorer. Monaco Yat Fuarı'nda sergilenen bu yeni model, alıcısının ihtiyacına göre neredeyse tamamen özel olarak tasarlanabiliyor. En genel ana iki seçeneği ise, kıç taraftaki geniş alanda 19 foot genişliğinde bir yüzme havuzu veya helikopter pisti. Helikopter pistli versiyonda, 29 feet'lik bir bot veya tekne taşımak mümkün. Eğer 33 feet'e kadar bir bot taşımak istenirse, helikopter pisti iptal ediliyor ancak bot'un yanında mini denizaltı, dalış odası ve Jet Ski'ler için fazladan yere sahip olunuyor.

RMK Marinde'den

RMK 5000'de standart olarak transatlantik ve transpacific seyirleri için sadece dizel veya dizel-elektrik itiş paketi seçenekleri var. Her iki versiyon, 12 misafir ve 8 çalışanın rahatça konaklayabileceği yatak kapasitesine sahip. Bu lüks mega yatın kıç tarafında 'beach club' tasarımında yüzme bölümü yer alıyor. Bu beach club bölümünün platformu da hidrolik sistemlerle uzayabiliyor.

RMK Marinde'den

'Leisure' versiyonunda, yemek odası direkt olarak ana güvertede konumlanıyor. 'Explorer' versiyonunda ise isteğe göre köprü güvertesinde veya gözlem güvertesinde yer alıyor. RMK 5000'in her iki versiyonunda da iç dekorasyonu Hot Lab tarafından tasarlanıyor.

RMK Marinde'den

www.rmkyachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

bu tekneyialiyorum

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder