Satılık Tekneler

RMK Marine 55m XXL
04.10.2016 RMK Marine 55m XXL Koç Topluluğu’na katıldığı 1997’den bu yana, süperyat, römorkör, açık deniz hizmet gemisi, tanker ve askeri gemi inşa projeleri gerçekleştiren RMK Marine, 55m XXL keşif süperyatını Monaco Yacht Show’da tanıttı. RMK Marine tarafından yapılan tanıtımda, yeni 55 metre uzunluğundaki keşif süperyatının Hot Lab Design tarafından tasarlandığı duyuruldu.

RMK Marine 55m XXL

RMK Marine 55m XXL, çok etkileyici kamaralarında 12 konuk ağırlayabiliyor. Dikkate değer büyüklükteki yat sahibi kamarası üst güvertenin ön bölümünde yer alırken, iki VIP kamara ana güvertede ve ilave olarak diğer iki VIP kamara alt güvertede konumlandırılmış. Ayrıca, iki adet çift yataklı kamara ile bir ranzalı kamara da alt güvertede bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak, süperyatta hizmet verecek olan 16 mürettebat için de ayrıca konaklama imkanı sağlanmış.

RMK Marine 55m XXL2

Hot Lab Design tasarım firmasından Enrico Lumini konsept projenin tanıtımında yaptığı yorumda; “Açık konuşmamız gerekirse, Hot Lab Design ile RMK Marine arasında 55 metre XXL projesi ile ilgili görüşmelerimiz, RMK 5000 modelini geliştirme çalışmalarımız sırasında başladı. Etkileyici ve yenilikçi pek çok özelliği yeni konsept projemizde yer verdik. Kusursuzluk göstergesi olacağına inandığımız pek çok imzalı detay, tasarımcılar ve tersane tarafından birlikte geliştirildi.” dedi.

RMK Marine 55m XXL3

RMK Marine Yat Bölümü Direktörü, Özgür Numan ise; “55 metre XXL, çağdaş bir keşif yatının sahip olması gereken sıra dışı bir süperyat olarak, olağan üstü özellikler taşıyor. Sağlam ve güçlü çizgileri, verimli ve denize dayanıklı gövde tasarımı ve geniş iç ve dış mekanları süperyatı tamamlıyor. Bu mükemmel karışım sayesinde, son derece şık bir keşif süperyatı olarak yat sahibinin hayallerini süsleyen yerlere seyir yapabilecek. Kısaltılmış teslim süresi ile, sağlam platforma sahip gövdesi ve olağanüstü detayları çözülmüş iç mekanları ile, 55 metre uzunluğundaki XXL projesinin başarılı olacağından eminiz.” dedi.

RMK Marine 55m XXL4

Performans açısından yeni süperyata baktığımızda ise; iki adet MTU 16V 2000 M93 motor ile 12 knot seyir hızında 6.000 deniz mili menzile ulaşacağı duyuruldu. Motor konfigürasyonu, yat sahibinin tercihleri doğrultusunda yeniden şekillendirilebiliyor.

RMK Marine 55m XXL

RMK Marine 55m XXL keşif süperyatının, ilk gövdesine tersanede üretimine başlanmış ve mühendislik çalışmaları ile birlikte çelik gövde inşası tamamlanış durumda. Monaco Yacht Show’da satışa sunulan XXL, önemli ölçüde kısaltılmış üretim süresi ile, özel avantajlar, arayan kendi isteğine göre yatını şekillendirmek isteyenlere çok cazip bir fırsat sunuyor.

www.rmkmarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.