Satılık Tekneler

Riviera'dan Yeni Kapalı Flybridge'li Model
03.09.2013

Riviera'dan Yeni Kapalı Flybridge'li Model

Riviera yeni sportif balıkçı modeli 50 Enclosed Bridge'in tanıtımını yaptı. En son tasarım detaylarının aktarıldığı yeni model 50 Enclosed Flybridge, müşterilerine en yüksek konforu sunan sportif balıkçı modeli olmasını garanti ediyor. Yatın iç düzeninde en büyük seçenek farklılığı baş altında veya orta iskele tarafta konumlandırılmak üzere, isteğe göre değişen ana kamara pozisyonu. Diğer son tasarım önemli yenilikler ise kıç tarafında yer alan mutfağı ve iç mekana dahil olan, kapalı flybridge'e çıkan merdiveni. Yeni 50 Enclosed Bridge'in yine alıcısının isteğine göre iki farklı bot saklama yöntemi var. Her ikisinde de son derece kolay sistemlerin yer aldığı iki farklı bot saklama şekilden ilki; 'Avrupalı' yöntem olan yatın kıç tarafındaki platform üzerinde veya daha 'balıkçı' ikinci yöntem olan baş üstüne konulması.

Yatın standart makine seçeneği ikiz Cummins 600 beygir olarak sunuluyor. İhtiyaca göre 700 beygirlik Volvo makineler de kullanılabiliyor. Volvo tercihinde ise, Volvo'nun IPS sistemi yer alıyor. Tersaneden çıkan ilk model, 600 beygirlik Cummins makinelerle 30 knot sürate erişebildi.

Teknik özellikleri:

LOA - 17.26 m (56.6ft)

Hull Length - 16.1 m

Beam - 5.01 m

Draft - 1.20 m

Displacement - 23000 kg dry

Fuel Capacity - 3000 l

Water Capacity - 750 l

Accommodation - 6 berths in 3 cabins

Engines - 2 x Cummins QSD 600hp, Volvo D11 700hp

Propulsion - ZF Zeus aft looking dual prop pods, Volvo IPS fore looking dual propeller pod drives

Speed - 30 knots max, 22 knots cruise with Cummins 600hp

Range - 335 nm at cruise

www.riviera.com.au
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder