Satılık Tekneler

Riviera'dan yeni 5400 Sport Yacht
23.11.2015 Riviera'dan yeni 5400 Sport Yacht
Riviera’nın en yenisi 5400 Sport Yacht, 2016’nın ilk zamanlarında piyasaya çıkacak. Miami Boat Show’da tanıtılması beklenen yeni 5400 Sport Yacht, 5000 Sport Yacht’ın yeni modeli olarak tasarlandı. Yeni şık profili, ekileyici camları ve lumbozları ile Riviera tasarım ekibi, önceki modelden bağımsız bir şekilde yepyeni bir tasarım ortaya çıkardı. Bu yeni tasarımda; son çıkan ve piyasada adından hayli söz ettiren 6000 modelinin çizgilerine rastlamak mümkün.  

riviera-5400-sport-yacht
 
Motoryata ilk adım atıldığında farkledilen nokta, geniş iç hacmi oluyor. Üç adet çift kişilik kamara düzenine sahip olan iç mekanında tekne sahibi kamarası gövdenin merkezinde, tam genişlikte olacak şekilde tasarlanmış. Bunun yanı sıra motoryat, isteğe göre iki kamaralı düzen ile de sipariş edilebiliyor. Bu düzende iskele taraftaki misafir kamarasının yerine L-şeklinde bir kanepe gelerek, ayrıca bir oturma alanı oluşturuluyor.  
 
Çift Volvo 626 beygir makinelerle güçlendirilen Riviera 5400 Sport Yacht, IPS pod itiş sistemine sahip. 

www.riviera.com.au

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.