Satılık Tekneler

Riva’dan yeni 76 Perseo
21.09.2015 Riva’dan yeni 76 Perseo
Riva’nın sportif sınıf motoryatlarının en yenisi 76 Perseo, firma tarafından açıklandı. Henüz proje halinde olan 76 Perseo isimli tasarım, çok yakında piyassaya çıkacak. 
 
68 Ego Super, 88 Domino Super ve 122 Mythos’un arasına katılacak olan yeni 76 Perseo, 22,74 metre boyu ve 5,75 metre genişliğiyle sınıfındaki boşluğu dolduracak. 

riva
 
Sportif özellikleri ön planda olan 76 Perseo motoryat, gölgeli renkleri ile öne çıkan şık görünümüyle de dikkat çekiyor. Motoryatın üretilen ilk gövdesi metalik gümüş renginde. Üreticinin daha önce de sıkça kullandığı ay ışığı grisi renk tonu, parlak siyah ile benzersiz bir kombinasyon oluşturuyor.  
 
Geniş güneş güvertesi, motoryatın aerodinamik hatlarıyla harika bir uyum içinde çizilmiş. Güneş güvertesindeki dümen istasyonunda kaptanın eşsiz konumunun yanı sıra, tamamen özel bir rahatlama alanı oluşturulmuş.  
 
Officina Italiana Design, Ferretti Group’un iç dekorasyon ekibiyle birlikte, 76 Perseo’nun iç tasarımını oluşturdu. Markanın geleneksel malzemeleri olan ahşap, deri ve paslanmaz çelik, mobilyaların temel malzemesi olarak, 76 Perseo’da, önceki modellerde olduğu gibi kullanıldı.  


 
Çift V-Drive MAN V12 1550 beygirlik makinelere sahip olan 76 Perseo, maksimum 33 knot sürate çıkabiliyor. Verilen seyir sürati ise 29 knot. Standart makinelerin yerine, ihtiyaca göre daha kuvvetli 1800’er beygirlik makineler de motoryata eklenebiliyor. Bu makinelerle 76 Perseo’nun erişebileceği maksimum sürat 37 knot olarak belirlenmiş. Seyir sürati ise 32 knot.  

www.riva-yacht.com

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.