Satılık Tekneler

Riva 88 Florida
05.04.2016 Riva 88 Florida
Geçen yıl Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda lansmanı yapılan Riva 88 Florida motoryat, 1960’ların klasik Aquarama’sı veya 1990’ların Bahamas modellerinden aşağı kalmayan seksi profile sahip. 

Riva-88-Florida

Bu yeni nesilRiva, oldukça yüksek performansı ve açık kokpit tasarımı ile klasiklerin devamı olduğunun bir kez daha altını çiziyor.

Riva-88-Florida-2

88 Florida’yı diğer tüm yatlardan ayıran özelliği, açılır-kapanır tavanı sayesinde bir dokunuşla hard top tavanlı açık motoryat haline dönüşebilmesi. İstenildiğinde açık coupe bir model olarak kullanılan 88 Florida, bu benzersiz özelliği sayesinde tamamen üzeri açık şekilde kullanılabiliyor. 

Riva-88-Florida-3

Ferretti Group’un Mühendislik Departmanı tarafından patentli olan bu açılır-kapanır hard top tavan sistemi, basit bir katlanarak açılan tavanın çok önünde bir mekanizma. Son derece yenilikçi ve komplike olan bu sistem daha önce benzerine rastlanmamış bir teknoloji.

Riva-88-Florida-4 

Güney Florida ve Bahamalar gibi tropikal tatil coğrafyaları için benzersiz bir tasarım olan 88 Florida; 40,5 knot gibi etkileyici maksimum süratiyle performans anlamında ne denli tatmin edici olduğunu kağıt üstünde bile kanıtlamış oluyor. 

 Riva-88-Florida-5
Riva-88-Florida-6 Riva-88-Florida-7
Riva-88-Florida-8 Riva-88-Florida-9

Açık tasarımına rağmen motoryatın alt güvertesinde oldukça geniş bir yaşam alanı mevcut. Tam genişlikte master suiti, iki adet çift kişilik VIP kamarası ve geniş salon ile mutfak ve bar bölümü alt güverteyi oluşturuyor. 
 
www.riva-yacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.