Satılık Tekneler

Riva 100’ Corsaro Denize İndirildi
04.11.2016 Riva 100’ Corsaro Denize İndirildi Geçtiğimiz hafta Riva’nın La Spezia’daki tesislerinde, ilk 100’ Corsaro motoryatı deniz ile buluştu. Motoryat Hong Kong’a gemi ile nakledilecek ve 2017 yılının başında dünya çapında ilk tanıtımını yapacak.

100’ Corsaro

Yeni model ile birlikte ünlü İtalyan üretici Riva tersanesi, yeniden flybridge segmentine geri döndü. 100’ Corsaro modeli, ortaya Officina Italiana Design ile Ferretti Group’un ürün strateji ve mühendislik departmanının ortak çabaları sonucunda çıktı. Model sportif, güvenli, seçkin ve ince bir görünüme sahip. 100’ Corsaro ince, oka benzer profili, koyu metalik renkleri ve fazlasıyla kristal cam kullanımı ile çok farklı görünüyor.

Ferretti Group’un Ticari Başkan Yardımcısı Stefano De Vivo yeni 100’ Corsaro modeli ile ilgili olarak “Bu yeni ve dikkat çekici Riva modelinden dolayı büyük onur duyuyoruz. Dünya çapında inanılmaz bir etki yaratan yeni; 100’ Corsaro yat sahiplerini büyüleyici stili ve detayları baştan çıkartacak. 

100’ Corsaro 2

100’ Corsaro'nun ihtişamı, örneğin Asya Pasifik ülkelerinde gibi özel bir zevke sahip olan yat müşterilerinin olduğu, önemli pazarlarda çok başarılı sonuçlar elde etmiştir. Ayrıca bir başka büyük heyecan daha yaşıyoruz. Riva ilk kez uluslararası bir tanıtımı Hong Kong’da yapacak. Bir kaç yıl önce Feretti Group, doğrudan kendi şirketini bu bölgeye hizmet vermek üzere açmıştı. Dünya çapında 170 yıldan fazla süredir İtalyan uzmanlığını ihraç eden marka için, mükemmel uyum unutulmaz bir olay olacak.” dedi.

100’ Corsaro 3

Riva tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni model büyük bir ilgi gördü ve 2017 yılı kapasitesinin tamamının satıldığı duyuruldu.

www.riva-yacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder