Satılık Tekneler

Rhea Trawler 36
16.01.2014

Rhea Trawler 36, en zorlu deniz koşullarında üst düzey konfor ve yüksek performans sunmak üzere tasarlandı. 

Rhea Trawler 36, salon ve arka havuzluk arasına konumlandırılmış mutfak ile iç tasarımda yenilikçi bir kullanım kolaylığı sunuyor. Arka havuzluğuna açilan kapı, tavana katlanabilen pencere detayı ve tamamen denize açılan arka kapı/ platform, tamamen bütünleşen arka havuzluk, kuzina ve salon arasında sıra dışı bir yaşam alanı oluşturuyor. İç donanım ve tasarımdaki ayırt edici özellikler ile Rhea Trawler 36 kendinden beklenen hacimden çok daha fazlasını sunarak, hem günlük seyirlerde hemde uzun yolda üst düzey konfor sağlıyor.

Rhea Trawler 36

Geniş yan yollar, yan kapılar ve yan yollara açılabilen sürgülü kapılar, paslanmaz detaylar seyir konforunu arttıran ve güvenli kılan paslanmaz çift taraflı demir locası gibi Rhea Trawler'a özgü taklit edilemez detayları, üstün güvenlik anlayışını, yüksek seyir değerlerini ve performansını bu okyanus teknesinde de bulmak mümkün.

Rhea Trawler 36

Uzak denizlerin davetkar çağrısına kayıtsız kalamayan deniz insanları için yaratılmış bu 36 feet Trawler 20 knot hıza ulaşabiliyor ve 1000 litrelik yakıt deposu ile 600 mil yol yapabiliyor. 8-9 knot hızlarda çift motorları ile toplam saatte 15 ile 20 litre yakıt tüketen bu teknenin elektirikli motorları ile olan versiyonun önümüzdeki günlerde tanıtımının yapılması bekleniyor. 


Rhea Trawler 36Rhea Trawler 36

Teknik Özellkler:

Gövde Uzunluğu


10,80 m

Genişlik


4,10 m

Hafif Donanımlı Ağırlık


9 000 kg

Tam Donanımlı Ağırlık


12 000 kg

Su Çekimi


1,00 m

Yakıt Kapasitesi


1 000 l

Su Kapasitesi


500 l

Motorlar


Twin engine diesel

Standart Motor Hacmi


2 x 225 CV

Şanzıman


Pervane-Şaft

EC Sertifikası


:

B

Tasarımcı


Bertrand Danglade

Mimarlar


Mortain - Mavrikios - Chabaud

 

İletişim için Borusan Marine.

Email: contact@borusanmarine.com

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.