Satılık Tekneler

Revolver Boats'dan yeni 43CC
03.01.2016 Revolver Boats'dan yeni 43CC Pahalı spor arabalardan ilham alınarak tasarlanan yeni 43CC modeli, Revolver Boats’un yeni yılda piyasaya sürmeye hazırlandığı sürprizi olarak konuşuluyor. Lüks bir sürat teknesi olan yeni 43CC, İtalyan tasarımcı Alberto Mancini tarafından tasarlandı.

Revolver-43CC

Revolver’ın 42R ve 44GT modelleri arasındaki boşluğu dolduran yeni 43CC, tam olarak 42 feet boy uzunluğuna sahip olacak. Tasarımın hedef kitlesi ise Amerikalı ve  Orta Doğulu müşteriler olacak.

Revolver-43CC

1960’lı yılların spor arabalarında kullanılan arka spoiler, 43CC modelinin dikkat çekici yegane unsuru olarak göze çarpıyor. Süper spor arabalar dünyasının temel çizgileri ve dinamizminden yola çıkılarak tasarlanan Revolver 43CC sürat teknesi, muazzam güçlü motorlarıyla performans anlamında da süper spor arabalar kadar etkileyici. Çift, üçlü veya dörtlü kıçtan takma motor seçeneğiyle piyasaya sürülecek olan Revolver 43CC sürat teknesi; Seven Marine veya Mercury kıçtan takma motorlar ile donatılacak. Bu seçeneklerden en güçlü kombinasyon ile Revolver 43CC, 50 knot’ı aşan süratlere erişebilecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder