Satılık Tekneler

Revolver 42
22.12.2013 Revolver 42

Michael Peters Yacht Design tarafından tasarlanan Revolver 42, İtalyan firması Revolver Boats tarafından üretildi. İlk kez 2013 Palm Beach International Boat Show'da görücüye çıkan Revolver 42, yenilikçi ve tamamen kendine özgü tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sürat teknesi ve gezi teknesi sınıflarında adeta bir geçiş noktasında yer alan bu 42 feet lik 'canavar', muhteşem performansıyla göz dolduruyor.

Derin V yapılı gövdesi, en yüksek kalitede Vinilester reçine ve kompozit desteklerle üretiliyor. Renkli camlarıyla karbon Hard-Top'ı, kavun gövde rengi ile birlikte olağan dışı bir uyum yakalayan Revolver 42'nin dış görünümü uzaktan kumandalı, UV filtreli cam tavanıyla fark yaratıyor. Bu yüksek performanslı motoryatın öne çıkan diğer özellikleri ise tamamen klimalı iç kısmı ve elektrikli kontrol edilebilir yüzme platformu.

Revolver 42

Yatın ağırlık merkezinin olabildiğince merkezde ve aşağıda konumlandığı bu tasarım, yüksek performansını akılcı gövde yapısıyla birlikte, güçlü motorlarına borçlu. İkiz 700 beygir, süperşarjlı Mercury Racing makineleriyle 65 knot'ın üzerine çıkabiliyor. Suspansiyonlu koltukları sayesinde etkileyici ivmelenmelerde ve bu yüksek süratlerde de konfordan ödün vermiyor.

Revolver Boats, önümüzdeki iki yıl içinde REVOLVER 55, REVOLVER 32 ve REVOLVER 32 Tender modellerini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Revolver 42

Revolver 42 teknik detayları:

42' Overall length (LOA)

41' 47' Hull Length (Lh)

32' 6" Waterline length (Lwl)

11' 7" Max Beam (B max)

9' 31" Waterline beam (Bwl)

10' 16" Max transport height from keel (excluding antennas)

15786 lb Displacement dry condition

21384 lb Displacement full load (fully equipped, excluding crew)

3' 11" Draft at displacement full load

528 us gal. Fuel tank capacity

100 us gal. Water tank capacity


http://www.revolverboats.com/

 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder