Satılık Tekneler

Revolt Custom Boats, Cannes’da Atağa Geçti
27.09.2016 Revolt Custom Boats, Cannes’da Atağa Geçti
Hollandalı marka Revolt Custom Boats, yeni nesil yüksek performanslı şişme botlarını Monaco’dan önce tanıttı.

Revolt Custom Boats

Cannes Yachting Festival’da gerçekleşen lansmanda, 10,6 metrelik yeni şişme botlar 35XS ve 35RS ile deneme seyirleri de gerçekleştirildi. Seven Marine’in, çok kuvvetli 627 beygirlik kıçtan takma motorlarıyla güçlendirilen botlar, 70 knot’ı aşan süratlere erişti. 

Revolt Custom Boats2

Revolt Custom Boats’un 35XS modeli, tek kıçtan takma Seven Marine deniz motoruna sahip. 35XS, çift motorlu 35RS modeline göre, günlük gezi amacına hizmet etmek üzere daha ‘lüks’ donanımlar sunuyor. Daha güçlü olan çift motorlu 35RS modeli ise güvenlik ve keşif amacına hizmet ediyor.

Revolt Custom Boats3

Revolt Custom Boats
’un yeni nesil botlarında tercih ettiği, Seven Marine kıçtan takma deniz motorlarının mühendisliği Avrupa’da tamamlanıyor. Seven Marine; sunduğu üstün performanslar ile süperyat piyasasında en üst seviyede yer alıyor. 

 

Tek motorlu ve lüks donanımlı 35XS, günlük aile gezileri veya lüks bir süperyat servis botu olarak ideal bir tasarım. Baş tarafında geniş oturma alanı, kıç tarafta ise konforlu koltukları sayesinde uygun bir seçenek haline geliyor. Ek olarak alıcının isteğine göre yaşam alanları özel olarak tasarlanabiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.