Satılık Tekneler

"rescueME" küçük kutuda güvenlik
01.04.2014 "rescueME" küçük kutuda güvenlik
'rescueME' küçük kutuda güvenlik 


'Piyasanın en küçük kişisel yer belirleyicisi' olarak tanıtılan rescueME PLB1, denizde veya karada maceraya atılan tüm maceraperestler için bir olmazsa olmaz.

Avusturalyalı distribütör Ian Veitch, rescueME'nin acil bir durumda tek tuşla kurtarma servislerini harekete geçireceğini söyledi.

'En zorlu koşullarda dahi, rescueME kolaylıkla tek elinizde aktive edilebiliyor. Basit, yaylı kapağı aktivasyon düğmesini koruyor. Sistemin diğer ucunda ise sadece resmi olarak tanınan, dünya çapındaki arama kurtarma ekipleri yer almış oluyor. Cihaz ek olarak uydu bağlantısıyla doğru lokasyonunuzu da bildiriyor. Düğmeye basıldığında lokasyon bilgilerinizin yanında kimlik bilgileriniz de arama kurtarma ekiplerine bildirilmiş oluyor.'

 

rescueME, sadece 116 gram ağırlığında. Küçük boyutları ve hafif ağırlığı sayesinde yelkenciler veya denizde olan herhangibiri için kullanması son derece basit. rescueME kurtarma cihazı, ilk defa 2014 Sanctuary Cove Int. Boat Show'da tanıtılmıştı.


http://www.marinebusiness-world.com/index.cfm?nid=120604YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

mukemmel bır cıhaz bunu temın etmek gereklı

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.