Satılık Tekneler

Reliant’ın İlk K40 Servis Teknesi Hazırlanıyor
28.02.2017 Reliant’ın İlk K40 Servis Teknesi Hazırlanıyor Amerikalı tersane Reliant Yachts, yeni Reliant K40 serisinin ilk gövdesini tamamlamak üzere. 

Reliant’ın Commuter 40 serisinin üzerine tasarlanan yeni Reliant K40; 12,26 metrelik bir süperyat servis teknesi. Günlük geziler için de hayli uygun olan tasarım, hafif karbon fiber gövde ve tik güverteden üretiliyor. Gelecek senenin ilk döneminde lanse edilecek olan tekne, İtalya’da bir yat sahibine teslim edilecek.  

Reliant’ın İlk K40 Servis Teknesi

Reliant Yachts’ın sorumlusu Jim Ewing, yeni teknelerinin pratikliğinin altını çizdi. ''Sadece 2,9 metre olan toplam yüksekliği sayesinde K40, servis botu garajlarına rahatlıkla sığacak biçimde. Ek olarak yatların garajlarına göre yükseklik ve boy açısından boyutları sipariş esnasında modifiye edilebiliyor.'' dedi. 

Queen size yatağa sahip olan özel baş altı kamarası, teknenin en dikkat çekici unsurlarının başında geliyor. Kamaranın ebeveyn banyosu da mevcut. Seakeeper dengeleyicilerle donatılacak olan tekne, maksimum düzeyde konforlu seyirler ortaya koyacak. 

Çift 320 beygir Yanmar 8LV motorlarla güçlendirilecek olan tekne, 40 knot sürate erişebilecek. Dünyanın en süratli süperyat servis teknelerinden biri olarak piyasada yer alacak. Teknede 1100 litrelik yakıt tankı yer alacak. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.