Satılık Tekneler

RC44’ler Virgin Gorda’da kapışıyor
27.11.2015 RC44’ler Virgin Gorda’da kapışıyor
RC44’lerin son ayağı, British Virgin Islands’da devam ediyor. Virgin Gorda’da yapılan yarış haftasının ilk iki günü geride kaldı. İlk gün düzenlenen match race’lerin ardından dün filo yarışları yapıldı. Filo yarışlarının ilk gününde, dört yarış yapılabildi ve dört ayrı kazanan çıktı.

RC44-Virgin-Gorda-Cup
 
İlk gün sonuçları itibariyle, sezonun en rekabet içeren yarış haftası olacak gibi gözüken son ayak RC44 Virgin Gorda Cup, sıcak bir havada gerçekleşiyor. Ara ara yağan yağmur ile birlikte esen rüzgarın şiddeti, yaklaşık 20 knot civarında idi. Günün sonuna doğru ise 5 knot’lara kadar geriledi. Dokuz teknenin verdiği mücadelede Tornbjörn Törnqvist’in Artemis Racing ekibi, bir yarış galibiyeti ve diğer yarışlarda da aldığı en kötü 4.’lük ile lider durumda. İsveçli ekibin ardından ise Vladimir Prosikhin’in Team Nika’sı geliyor.
 
İlk yarışta, yaklaşık 20 knot civarında esen rüzgarla galip gelen ekip CEEREF oldu. Açılış yarışının galibi, mükemmel bir startla filonun önüne yerleşti ve istikrarlı bir yarışla kazanmasını bildi. Günün son yarışında ise, 9. olarak genel klasmanda 5. sırada kaldı. 
 
RC44 Virgin Gorda Cup yarışları 29 Kasım’da sona erecek.
 
İlk dört yarışın ardından sıralama şöyle:

RC44-Virgin-Gorda Cup-Yarış-sıralaması

www.rc44.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.