Satılık Tekneler

RC44’ler sezonu Malta’da açtı
29.03.2015 RC44’ler sezonu Malta’da açtı

RC44 sezonunun ilk ayağı Malta’da start aldı. ‘Şövalyelerin şehri’ olarak anılan başkent Valletta’da yapılan ilk ayakta Match Race, filo ve coğrafi yarışlar gerçekleşiyor.


Dün itibariyle Malta’da 6 adet filo yarışı tamamlanmış oldu. 11 ekibin katılımıyla gerçekleşen yarışlarda Rus ekip
Katusha iki 1.’lik ve iki 2.’lik ile liderliğini sürdürüyor. Hemen arkasında Nico Poons’un Charisma ekibi geliyor. Üçüncü ise Bronenosec Sailing Team.

RC 44

25 knot esen rüzgarda yapılan yarışlar için Hollandalı tekne sahibi Nico Poons, hayatta kalma mücadelesi benzetmesini yaptı. Son derece sert esen rüzgarda, baş hakem Peter Reggio’nun verdiği ‘yarış’ kararı, ekipler tarafından cesur ama doğru bir karar olarak değerlendirildi. Tekneler zaman zaman 22 knot süratlere çıktı.

Bugün RC44 Valletta Cup’ta üç yarış yapılması planlanıyor. İlk start saati yerel saat ile 10.30. Yapılabilen 6 yarışın ardından bugün 3 filo yarışı daha yapıldığı takdirde hafta, 9 yarış ile tamamlanmış olacak.  

RC44


Fotograflar: Martinez StudioYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.