Satılık Tekneler

RC44’de Bronenosec zaferi
03.08.2015 RC44’de Bronenosec zaferi
RC44 sınıfı 2015, sezonunun 3. ayak yarışını İsveç’in batı kıyısındaki Marstrand Adası’nda tamamladı. Rus ekip Bronenosec’in damgasını vurduğu yarış haftası, son gün 10 knot civarlarında esen hafif rüzgarla tamamlandı. Vladimir Liubomirov’un Bronenosec ekibi, son gün yapılan 3 yarışın ardından yedi puan farkla zaferini ilan etti.

rc44-2015

10 teknenin verdiği RC44 Marstrand Cup mücadelesi, 4 gün sürdü. 4 gün boyunca yapılan 12  yarışta Bronenosec Sailing Team, 40 puanla haftayı birinci kapattı. İkinci Team Nica ile üçüncü Charisma, 47’şer puanla podyumda yerlerini aldı. 

Son günün ikinci yarışında start alan Bronenosec, önde götürdüğü yarışı kazanmasını bildi. Bronenosec’in bu birinciliği sayesinde, en yakın rakibi Vladimir Prosikhin’in Team Nika’sı ile aralarındaki puan farkı 6 puana çıktı. Niko Poons’un Charisma’sı yarışın sonunda 8 puan geride kaldı. Son yarışta ise, iki rakibinide haylı iyi kollayan Bronenosec, İtalyan taktisyenleri Michele Ivaldi’nin de dediği gibi ‘Nica ve Charisma ile denizde birlikte hareket etti’ ve 5. Charisma ile 7. Team Nika’nın arasında 6. sırada finiş vererek büyük zafere ulaştı.


RC44 sınıfının bir sonraki ayağı, 30 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında yapılacak. 4. ayak RC44 Cascais World Championship, sınıfın Dünya Şampiyonası yarış haftası sıfatıyla sezondaki en prestijli yarışı olma özelliğini taşıyor. 

Sonuçlar:

rc44-2015-sonuçlar
 
www.rc44.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.