Satılık Tekneler

RC44 Filosu'na Yeni İtalyan Ekibi Katıldı
28.01.2014 RC44 Filosu'na Yeni İtalyan Ekibi Katıldı

RC44 Filosu'na Yeni İtalyan Ekibi Katıldı

2014 RC44 Şampiyonası Turu'nun açılış organizasyonu olacak olan RC44 Virgin Gorda Cup'a birkaç hafta kala yeni bir İtalyan takımının şampiyonaya katılacağı açıklandı. Karayipler, British Virgin Islands'da 12-16 Şubat tarihlerinde sezon açılışını yapacak olan RC44 filosu, Melges 32'den 'terfi eden' yeni İtalyan ekiple daha da güçlendi.

Melges 32 serisinde Bombarda Racing teknesinin sahibi Anrea Pozzi'nin kurduğu ekibin taktisyenliğini ise Gabriele Benussi yapacak. Tamamen İtalyanlardan oluşan ekipte, America's Cup yelkencilerinden Edoardo Natucci ve Giovanni Cassinari de yer alıyor.

RC44 Filosu'na Yeni İtalyan Ekibi Katıldı

Bu seviyelerde yarışmaya henüz 2012 yılında başlayan Andrea Pozzi, Melges 32 Dünya Şampiyonası'nda gösterdiği müthiş performansla ekibini Dünya 5.'si yapmıştı.

Pozzi: 'RC44 çok güzel bir tekne ve üst seviyede uluslararası bir şampiyona. Öncelikli hedefimiz bu sezonun keyfini çıkarmak ve bu rekabetçi filoda sonuç bazında alabileceğimizin en iyisini almak.' dedi.

RC44 Filosu'na Yeni İtalyan Ekibi Katıldı

Bombarda Racing'in ekip listesi:

Helm: Andrea Pozzi
Tactician: Gabriele Benussi?
Mainsail Trimmer: Giovanni Cassinari?Foresail
Trimmer: Gaetano Figlia di Granara?
Deck hand: Francesco Pozzi?Grinder: Edoardo Natucci?
Floater: Roberta de Paoli Ambrosi?
Pitman: Michele Cannoni?
Bowman: Matteo Auguadro


www.rc.44.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder