Satılık Tekneler

RC44 Championship Tour'un ilk Ayağı Kıran Kırana Tamamlandı
17.02.2014 RC44 Championship Tour'un ilk Ayağı Kıran Kırana Tamamlandı


RC44 Championship Tour 2014 sezonunun ilk ayağı Virgin Gorda Cup kapsamında British Virgin Island, Gorda'da tamamlandı. Kıran kırana geçen yarışların son gününde liderlik sürpriz bir şekilde el değiştirdi ve haftanın galibi Team Aqua oldu!İlk günden bu yana liderliği elinde bulunduran Peninsula Petroleum, son günün ilk yarışında fodepar olarak gerilemeye başladı. Yelken basınında Peninsula Petroleum için 'Kara Pazar' olarak nitelendirilen günün devamında John Bassadone komutasındaki ekip, iskele kontra giderken sancak seyir yapan Gazprom Youth Sailing Challange ile çatıştı ve Gazprom'un bordasında delik açıldı. Kaza sonrasında Gazprom yarışlardan çekilirken liderliğini korumanın peşinde olan Peninsula Petroleum baş kısımdaki crash box'unu değiştirerek yeniden parkura döndü ancak günün son yarışına aldıkları üç puan ceza ve kara bayrak nedeniyle Team Aqua'nın 4 puan gerisinde başladılar.

RC44 Championship Tour'un ilk Ayağı Kıran Kırana Tamamlandı

Son yarışın son anına kadar müthiş mücadelesini sürdüren Peninsula Petroleum son turda istediğini yapamayarak gerilerde kaldı ve başarılı bir taktik uygulayan Team Aqua, teknesindeki iki yeni isim ile sezonun ilk galibiyetine ulaştı.

Haftayı iki puanla lider tamamlayan Team Aqua'nın ardından son günün kaybedeni Peninsula Petroleum geldi. Üçüncü Synergy Russian Sailing Team olurken Bombarda Racing dördüncü sırada yer aldı.

RC44 Championship Tour'un ilk Ayağı Kıran Kırana TamamlandıRC44 Virgin Gorda Cup filo yarışları sonuçları için TIKLAYINIZ.


www.rc44.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.