Satılık Tekneler

RC44 Cascais'de zorlu zafer Peninsula'nın
28.04.2014 RC44 Cascais'de zorlu zafer Peninsula'nın

rc44-Cascais Cup

RC44 Cascais Cup, nefes kesen son günün ardından tamamlanan 12 yarış ile sona erdi. Son güne girilirken lider olan Peninsula Petroleum ile ikinci Nika filonun kalanına hatrı sayılır bir fark atmıştı. Başlarda 12 knot esen rüzgar, güneş ve tertemiz gökyüzünün eşliğinde 18 knot'lara kadar arttı ve muhteşem denilebilecek koşullarda nefes kesen yarışlar yapıldı.

Son gün başlamadan ikinci sırada yer alan Vladimir Prosikhin'in Team Nika'sı Peninsula'nın iki puan önünde yer alıyordu ve ikili ile filonun kalanı arasında ciddi bir puan farkı vardı. İlk yarışta ön sıradaki her iki ekip kötü sonuçlar alarak avantajlarını kaybetti. Daha sonra Team Nika günün ikinci yarşını kazandı ancak Peninsula'da ikinci oldu. Bu sonuçlarla öndeki ikilinin arasında sadece 4 puan vardı. Günün son yarışında talihsiz bir start alan Nika beklenen geri dönüşü yapamadı ve yarışta 11. oldu. Finiş hattından 2. olarak geçen Peninsula Petroleum, bu sonuçla haftanın galibi olmayı başardı. Team Nika kötü geçen son yarışta sadece şampiyonluğu değil, haftanın ikinciliğini de kaybetmiş oldu. Sadece 3 puan farkla üçüncü olan Nika'yı Team Aqua geçti.

RC44- Cascias Cup

Bu sonuçlarla 2012 RC44 Dünya Şampiyonu Peninsula Petroleum, o yıldan beri ilk defa bir tur galibiyeti elde etmiş oldu. RC44 filosunun bir sonraki durağı Güney İspanya olacak. RC44 Sotogrande Cup adı altındaki organizasyon 25-29 Haziran'da gerçekleşecek.

RC44-Cascais Cup

Yarış Sonuçları...http://www.rc44.com/results/fleet-racing/2014

Fotograflar: Martinez StudioYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.