Satılık Tekneler

RC44 Cascais Cup'ı Synergy Team Kazandı
08.10.2013 RC44 Cascais Cup'ı Synergy Team Kazandı

Portekiz'de gerçekleşen RC44 Cascais Cup'ı Synergy Russian Sailing Team kazandı. Rus ekip bu sonuçla RC44 sınıfındaki ilk regatta galibiyetini elde etti. Son güne girilirken ilk beş sıradaki tüm ekiplerin kupayı kazanma ihtimalleri devam ediyordu. Bu şekilde 'yüksek tansiyonla' geçeceği düşünülen son günde rüzgar koşullarıda yarışan ekipler için mükemmeldi.

Portekizli ev sahibi dümenci Patrick de Barros'un dümen tuttuğu Aleph Racing, günün ilk iki yarışını kazanınca bir anda galibiyete en yakın ekip oldu. Haftanın son yarışında ise Maxim Logutenko'nun dümeninde olduğu Synergy ekibi adeta hatasız yarışarak, finiş hattını ilk geçen tekne oldu. 12 yarışta 51 puan alan Synergy, kupanın sahibi oldu. Son yarışta beşinci olan Aleph Racing ise aldığı bu dereceyle Synergy'nin iki puan gerisinde kalarak Cascais Cup'ta ikinci oldu. Genel klasmanda ikinci sıradaki Katusha ise, Cascais'te sadece bir puan farkla üçüncü sırada kaldı.

RC44 Cascais Cup'ı Synergy Team Kazandı

Turun final yarışı niteliğini taşıyan, aynı zamanda da Dünya Şampiyonası olan Puerto Calero'daki yarış için RC44'lerin son durağı Lanzarote olacak. 20-24 Kasım'da gerçekleşecek yarışlar öncesinde Team Aqua'nın genel klasman liderliği devam ediyor. Katusha ikinci, Synergy Russian Sailing Team ise Katusha'nın bir puan gerisinde üçüncü sırada.


Cascais Cup sonuçları için TIKLAYINIZ

www.rc44.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder