Satılık Tekneler

RC 44 Cascais Cup Start Aldı
04.10.2013 RC 44 Cascais Cup Start Aldı RC 44 Cascais Cup Start Aldı

Maksimum 8 knot rüzgarın estiği RC 44 Cascais Cup'ın ilk gününde, hafif havaya rağmen üç filo yarışı yapılabildi. İlk güne damgasını vuran ekipler; Team Aqua, Peninsula Petroleum Sailing ve Katusha oldu.

İlk yarışın startından itibaren son derece istikrarlı bir yarış çıkaran Katusha ilk yarışın galibi olmayı başardı. İkinci yarışta ise Team Cascais, birinci yarışta 10. sırada kalmasına inat, sürpriz bir performans göstererek birinci geldi. Cascais'in ardından Peninsula ikinci, Team Aqua üçüncü oldu.

RC 44 Cascais Cup Start Aldı

Son derece zorlu yarış koşullarına alışmaya başlayan ekipler, üçüncü yarışta nispeten daha istikrarlı sonuçlara imza attılar. Start hattında şamadıra tarafında aynı anda sırasıyla yer alan Synergy, Peninsula Petroleum ve Team Aqua, son derece temiz verdikleri startın ardından yarış boyunca minimum hatayla finişe kadar aynı sırada gittiler. Günün son yarışı niteliğini taşıyan bu üçüncü yarışta Team Aqua birinci, Synergy ikinci ve Peninsula Petroleum üçüncü oldu. Bu sonuçların ardından bir ikincilik bir üçüncülük ve bir birincilik alan Team Aqua lider, Peninsula Petroleum ikinci ve Rus ekip Katusha üçüncü sırada. 

Portekiz'in Cascais koyunda gerçekleşen RC 44'lerin mücadelesi, 6 Ekime kadar devam edecek.

Cascais Cup filo yarışı öncesinde gerçekleşen match race yarışlarından özet görüntüler;


 

http://www.rc44.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.