Satılık Tekneler

Razan Süperyatı Denizle Buluştu
06.10.2016 Razan Süperyatı Denizle Buluştu
Dünyaca ünlü Türk tersanesi Turquoise Yachts, Razan süperyatını denize indirdi. Turquoise Yachts’ın 47 metre uzunluğundaki ve bugüne kadar NB60 proje ismi ile bilinen süperyatı, 4 Ekim 2016 Salı günü tersanenin İstanbul, Pendik’teki tesislerinde havuzdan denize indirildi. 

Razan

Denizle buluşan süperyata Razan ismi verildi ve yeniden yapılanan Turquoise Yachts markasının ilk ürünü oldu.Razan ayrıca, 2013 yılında teslim edilen Ileria süperyatından sonra tersanenin ilk teslimatı olacak.

Razan 2

H2 Yacht Design tarafından ilk yapılan proje revize edilerek, Razan'ın profili daha modern bir dış görünüme kavuşturuldu. Bugün süperyatın deniz ile buluşması sonrasındaki ilk fotoğraflardan da algılanacağı üzere, daha da uzatılarak kıç bölümündeki yüzme platformu ve güneşlenme alanı büyütülmüş. Ana güvertenin ön bölümündeki ana salondaki pencereler büyütülerek, içeriye daha çok doğal ışık alınmış. Ana güverte ve üst güvertede yapılan düzenlemeler ile de, dışarıdaki manzaranın daha rahat görülebilmesi sağlanmış. 

Razan 3
 
Güneşlenme güvertesi güvertesinin tam ortasına bir jakuzi konulmuş, çevresinde çok büyük oturma alanları oluşturularak ferah bir yaşam alanı ortaya çıkartılmış.

Razan'ın iç mekanlarında ise, alt güvertede yeniden düzenlenen yerleşim planına göre, iki çok geniş VIP kamara ve iki normal konuk kamarası bulunuyor. Bir başka yenilik ise, köprü güvertesinin arkasındaki kamara sayesinde süperyatta bir başka konaklama olanağı da sağlanmıştır.

Razan 4

Razan'ın 2017 yılının ilk yarısında teslim edilmesi bekleniyor. Turquoise Yachts, salı günü denize indirdiği Razan süperyatına ilişkin dış görünüm fotoğrafları dışında, iç görünümünden henüz bir fotoğraf paylaşmadı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.