Satılık Tekneler

Raymarine'in Yeni LightHouse2 Arayüzü
18.11.2013 Raymarine'in Yeni LightHouse2 Arayüzü


Raymarine'in çok fonksiyonlu monitörlerinde çalışan ve tamamen kolay kullanımı ön planda tutan yeni arayüzü LightHouse II yirmiden fazla yeniliğe sahip. LightHouse II, Raymarine'in çok fonksiyonlu monitörleri için piyasaya çıkardığı dokuzuncu başarılı arayüz.

Raymarine'in genel müdürü Gregoire Outters '2011 yılında ödüllü e7 MFD'yi çıkardığımızda ilk LightHouse'u piyasaya sunmuştuk. O günden bu güne, LightHouse'u çalıştıran 18 yeni monitör piyasaya çıkardık ve yeni LightHouse II için çok heyecanlıyız. Etkileyici yeni tasarımı ve yepyeni özellikleriyle LightHouse II Raymarine ve müşterileri için önemli bir adım olacak.' dedi.

Raymarine'in Yeni LightHouse2 Arayüzü

LightHouse II, kolay okunan ikonları, yüksek kontrastlı renk opsiyonları ve her türlü aydınlanma koşulunda rahat okunabilirliği ile tamamen kullanıcı dostu. LightHouse II'nin yeni menü sistemi, tüm kontrollere çabucak ve kolayca erişimi mümkün kılıyor. Geliştirilmiş görsel göstergeleri ve basit dokunmatik ekranı, LightHouse II'yi adeta bir akıllı telefonu kullanırcasına kolaylaştırıyor.

Bu sektörün öncüsü olan Navionics haritalarını da destekleyen LightHouse II teknolojisi, raymarine.com'dan indirilen güncellenmiş haritalar sayesinde her zaman kolayca yenilenebiliyor.


www.raymarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder