Satılık Tekneler

Raymarine’den yeni akıllı telefon uygulaması
01.04.2015 Raymarine’den yeni akıllı telefon uygulaması
Wi-Fish isimli yeni akıllı telefon uygulaması, Raymarine’in gerçek zamanlı sonar resimlerini, telefon veya tablete aktarmak için ortaya çıkardığı bir yenilik. Gerçek zamanlı olarak sonar resimlerini, uygulamayı kullanan akıllı telefon veya tabletlere aktaran Wi-Fi sistemli teknoloji, Raymarine’in Dragonfly PRO modelleri ile uyumlu.

Raymarine’den yeni akıllı telefon uygulaması

4 ile 7 inç versiyonlarıyla piyasada olan Dragonfly PRO modelleri, entegre Wi-Fi teknolojisi sayesinde akıllı telefon uygulamasının kullanımını mümkün kılıyor. Kullanıcı, akıllı telefon uygulamasını akıllı telefon veya tabletine indirdiği takdirde görüntüyü duraklatabiliyor, hatta geri sarıp sonar resimlerine zoom da yapabiliyor. Tüm bunlara ek olarak yine sonar resimleri, kullanılan akıllı telefon veya tablette kaydedilip anında başkalarıyla paylaşılabiliyor. 

CHIRP DownVision, geniş spektrum, teknolojisi sayesinde Raymarine Dragonfly PRO serisi, fotoğraf kalitesinde sonar resimleri görüntülüyor. Yüksek hızda takip ve 600 feet’e kadar derin suda yüksek çözünürlüğünü koruma özellikleri diğer önemli unsurlar. Entegre GPS sistemine sahip Dragonfly modellerinde ek olarak Navionics, C-MAP veya Raymarine’in LightHouse haritaları kullanılabiliyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder