Satılık Tekneler

Raymarine MFD Axiom
21.03.2017 Raymarine MFD Axiom İlk kez geçtiğimiz ay Miami Boat Show’da tanıtılan 2017 model Raymarine’in yeni cihazı, çok özel ve kesinlikle çok işlevli bir ürün. Tek dört çekirdekli işlemcisi olan cihaz, dokunmatik ekranı, 7,9 ve 12,1 inçlik ekranları ve yeni işletim sistemi ile oldukça etkileyici.

Raymarine MFD Axiom

Dört çekirdekli işlemci hızlı bir başlangıç ve hatta arka planda birçok aktivite ile birlikte, gerçek zamanlı ayarlamalar yapmak, birden fazla pencere ile ekranda farklı görünümlerin aktivasyonunu sağlıyor. 

Ayrıca, Axion Realvision 3D sonar CHIRP DownVision, CHIRP SideVision, CHIRP Yüksek Frekanslı 3D Realvision cihazlarını güvenilecek tek bir cihazda birleştirerek büyük bir başarı elde etmiş. Raymarine MFD Axiom deniz aracının hareketini gerçekçi 3-Boyutlu görüntüler oluşturmak için, sorunları telafi etmek amacıyla cihaz jiroskopik stabilizasyon ile donatılmış. Cihazın sağda, solda 60 metre genişlikte ve derinliğe kadar çok büyük bir menzili bulunuyor.

Raymarine MFD Axiom.

Raymarine MFD Axiom cihazının fiyatlarının, eklentilerine göre 4.000 Euro’dan başlayacağı belirtildi. 
Bu cihaza ilaveten Raymarine, yakın zamanlarda kendi sınıfında en kompakt cihaz olan Flir M100 ve M200 kameraları tanıttı. Bunlar çok çekirdekli işlemci ile entegre edilmiş video ile, termografik çekirdekli yüksek performanslı FLIR Bozon esasına dayanmaktadır. Axiom ile eşleşen cihazın teknelerde, şamandıralar ve deniz üzerindeki herhangi katı engel, net bir şekilde tanımlanmakta ve olası bir alarm ile uyarı verilmekte. Bu donanım ClearCruise yeni akıllı termal analiz cihazı ile de birlikte kullanılarak, sistem en üst düzeyde güvenliği sağlayabilmektedir.

Raymarine MFD Axiom..

Flir M100 kamera sistemin başlangıç seviyesi ve fiyatı 2.500 Euro civarından başlayacak. M200 modeli ise dikey ve yatay düzlemlerde 360 ° görüş açısına sahip olacak. Fiyat seviyesi 3.500 Euro civarında olacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder