Satılık Tekneler

Ranieri International’dan 5 Yeni RIB Modeli
14.09.2015 Ranieri International’dan 5 Yeni RIB Modeli
Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren, İtalya’nın başarılı RIB üreticisi Ranieri International firması,Cayman serisinden 5 modeli 2016 gamı adı altında duyurdu.

Geçtiğimiz yıl yapılan Genoa Boat Show’da yaptığı çıkış ile dikkatleri üzerine toplayan ve büyük bir pazar başarısı elde eden Ranieri International, 2016 yılında ürün gamına 5 yeni model daha ekleyerek, bu yıl yine Eylül ayının sonunda açılacak Genoa Boat Show’da yine bir çıkartma yapacak.19, 21 ve 23 modelleri ile çok başarılı bir satış performansı elde eden İtalyan üretici Ranieri International, Cayman serisi RIB’lere 23 ila 30 feet uzunluğundaki beş yeni modeli ekliyor. 2015 yılında gördüğümüz seri ile benzer özellikler, aynı kültürden gelen ve performanslı tekne özellikleri yeni modellerde bulunuyor. Ranieri International genişleyen ürün yelpazesi ile, pazarın farklı boyutlarından pay almanın yanı sıra, pazardan da daha büyük pay almanın peşinde. 

Yeni serilerde dış mekan çözümleri ağırlıklı olarak aile kullanımı için düşünülmüş gibi. Fakat bazı Avrupa ülkeleri için de, performans ve konfor dengesinin iyi ayarlandığı ifade edilebilir.Ranieri International Cayman 23 Sport Diving

Mevcut Cayman 23 serisi üzerine inşa edilen model daha güçlü ve bazı aktiviteler için detaylarla donatılmış durumda. Toplam uzunluğu 7,10 metre olan RIB’in genişliği ise 2,85 metre ve tekne tek motorlu olarak tasarlanmış.

Ranieri International Cayman 26 Sport

Maksimum konforun elde edilebilmesi için gövdesinden güvertesine kadar her detayı incelikle tasarlanmış. 26 Sport modelindeki ayakta durabilen koltuk gerektiğinde arkaya dönerek küçük bir neşeli alan oluşmasını da sağlıyor. Bu proje konfor yanı sıra hala aklında performans olan ve konfordan vazgeçmeyen deniz severler için tasarlanmış. Toplam uzunluğu 7,70 metre olan RIB’in genişliği ise 2,85 metre, tekne tek motorlu olarak tasarlanmış.Ranieri International Cayman 26 Sport Touring

Cayman 26 Sport ile benzer özelliklere sahip olan 26 Sport Touring teknesindeki arkaya dönük koltuk konforu ve teknede keyifli yaşam standardını arttırıyor. Bu model teknesini tüm gün hatta daha fazlasında kullanmak isteyen tekneciler için ideal. Özel bir noktaya da portatif tuvalet monte edilmiş. Performans, konfor, spor seyir zevki, hepsi 26 Sport Touring modelinde bir araya gelmiş. Toplam uzunluğu 7,70 metre olan RIB’in genişliği ise 2,85 metre, tekne tek motorlu olarak tasarlanmış.
 


Ranieri International Cayman 28 Sport Touring

Avrupa pazarından gelen, aile ile birlikte seyir isteği doğrultusunda aileye yönelik RIB olarak Cayman 28 Sport Touring modeli geliştirilmiş. Arka bölümde C şekilli bir yemek yeme bölümü bulunan RIB’te bir küçük kabin, lavabo ve buzdolabı yer alıyor. RI’in ön bölümünde ise büyük bir güneşlenme alanı bulunuyor. Kabinde bir de marine tuvalet bulunuyor. Toplam uzunluğu 8,30 metre olan RIB’in genişliği ise 3,40 metre, RIB tekne çift motora sahip olacak.Ranieri International Cayman 30 Sport Touring

Cayman 28 Sport Touring modeline benzer olarak Cayman 30 Sport Touring modelinin arka bölümünde bir yemek yeme bölümü bulunuyor. Kokpitin içinde ise lavabo, buzdolabı kabini ve üzerinde ise ocak yer alıyor. İsteğe bağlı olarak ön bölüme bir solaryum ve kabin tipi marine tuvalet ise arzu edildiğinde monte edilebiliyor. Toplam uzunluğu 9,00 metre olan RIB’in genişliği ise 3,40 metre, RIB tekne çift motora sahip olacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.