Satılık Tekneler

Quintessentially One
02.03.2017 Quintessentially One Dünyanın en büyük yatının üst güvertesinde verilecek bir davet veya bodrum katında gizli kulüpteki partiler sizin için yeterince özel değil ise, “dünyanın en büyük yüzen özel kulüp süperyatı” çok özel kulüp üyeliği arayışında olan konuklarını ağırlamak için hazırlanıyor.

Quintessentially One

Quintessentially One, 720 feet uzunluğunda bir süperyat olup, tüm yıl boyunca dünyanın farklı köşelerine seyahatler yapacak. Yat sadece özel partilere ev sahipliği yapmakla kalmayacak, aynı zamanda otel vebünyesindeki restorandan da üyeler faydalanabilecekler. Otel bölümündeki odaların fiyatlarının ise, yaklaşık 2.500 dolardan başlayacağı tahmin ediliyor.

Quintessentially One.

Yat, varlıklı müşteriler için restoran rezervasyonları, etkinlikler için biletler ve elit kesime seyahat planlaması gibi lüks konsiyaj hizmeti veren Quintessentially tarafından işletilecek. Quintessentially tarafından yapılan açıklamalara göre, kulüp üyeliğinin hizmet bedeli yıllık 18.700 dolar civarında olacak.

Quintessentially One..

Quintessentially One, ultra zenginlerin sıklıkla bir araya gelme alışkanlıkları olan Cannes film festivali, Monaco Grand Prix ve Rio karnavalı gibi etkinlikler süresince marinalarda bağlı olacak, üyelerine parti ve geceleme için ev sahipliği yapacak.

Quintessentially One...

Quintessentially’nin kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Aaron Simpson yaptığı açıklamada; “Geleneksel bir yat gibi, seyir modeli ile lokasyona gideceğiz. Rıhtımda yata binmek ve inmek için limana demirleyeceğiz. İnsanlar bu süperyatta zaman geçirmek isteyecek.” diyor.

Quintessentially One....

Quintessentially One, 12 konut suiti bulunan bir butik otel görünümünde ve daha ekonomik, banyolu 112 oda barındırıyor. Yatta konuk olacak üyeler kütüphane, spa, spor salonu, plaj alanı, özel marina, alışveriş merkezi ve bar / gece kulübü erişimi hakkına sahip olacaklar.

Quintessentially One,

Yatı inşa etmek için yaklaşık 264 milyon dolar harcanıyor. Bu bütçenin beşte biri, her biri kendi özel süitlerine sahip olacak olan beş milyoner arkadaş tarafından sağlanıyor.

Quintessentially One,, Quintessentially One,,,

Quintessentially One yatının ilk yolculuğunu 2019 yılında yapması planlanıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder