Satılık Tekneler

Quantum Yelken Tasarım Grubu Sri Lanka Tesisi ile Kapasitesini Genişletiyor.
09.01.2013 Quantum Yelken Tasarım Grubu Sri Lanka Tesisi ile Kapasitesini Genişletiyor.


Quantum Yelken Tasarım Grubu Sri Lanka'da bulunan Dimension Polyant (DP) şirketinin yelken dikim tesisini satın almak için kolları sıvadı. Satın alma süreci için zaman çizelgesi Sri Lankalı iş düzenlemelere tabi olacagından ötürü, önümüzdeki üç ila altı ay içinde tamamlanması bekleniyor.

Quantum Başkanı Ed Reynolds satın almanın genişleyen bir küresel pazar için yüksek kalitede yelken sağlayan içerikli bir şirketin genel stratejik planının bir parçası olduğunu söyledi. "Dünyada artan bayi sayısı ve büyüyen satış ağı ile, Sri Lanka edinimi planının kritik bir parçasıdır."dedi.

Quantum Sail Design Group, bağımsız ve tecrübeli yelken yapımcıları bir grup tarafından 1996 yılında kuruldu. Firmanın dünya çapında 60'dan fazla satış ve hizmet ağı bulunmakta. Quantum ayrıca yelken üretimini Malezya, Güney Afrika ve Traverse City, Michigan yapmaktadır.

Kaynak: Quantum Sails


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder