Satılık Tekneler

Qatar Boat Show Açıldı
14.11.2014 Qatar Boat Show Açıldı
Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Sheikh Ahmed bin Jassim bin Mohammed Al Thani, ikinci kez düzenlenen Qatar International Boat Show’un resmi açılışını Doha’daki Lusail Marina’da gerçekleştirdi.

Qatar Boat Show Açıldı

Ortadoğu’nun en önde gelen yat dünyası etkinliği olmaya aday Qatar International Boat Show, 2013 yılında ilk kez düzenlenmesine karşın elde ettiği başarı ile, 11 Kasım 2014 günü VIP ziyaretçilere kapılarını yeniden açtı. Katar’ın 2030 yılı vizyon hedefi doğrultusunda bir iş, eğlence, kültür, eğitim ve spor merkezi olma yolunda 2014 Qatar International Boat Show, 11 – 15 Kasım tarihleri arasında Doha’daki Lusail Marina’da ziyaretçilere açık olacak.

Qatar Boat Show Açıldı

Bu yıl etkinlikte, dünyanın en saygın yat üreticilerinin de katılımı ile 75 yat sergileniyor. Katılımcıları Azimut, Sea Ray, Princess, Ferretti, Riva, Gulf Craft, Sunseeker, Prestige, Itama, Al Shaali Marine, San Lorenzo, Benetti, Sunreef, Esen Yachts, Ares, Lagoon, Amer Yachts, Cranchi ve diğerleri şeklinde sıralayabiliriz. 2013 yılı ile kıyaslandığı körfez pazarının 2014 sezonunda nerede ise iki katı büyümesi, tüm yat üreticilerinin Doha’da düzenlenen Qatar International Boat Show’a ilgisini en üst düzeye çıkarttı.
Qatar Boat Show Açıldı

Uluslararası yat endüstrisinin ilgisi doğrultusunda, ikinci yılında hemen International Boat Industry (IBI) takviminde yerini alan Qatar International Boat Show, sektörün önde gelen üreticileri için gelecek yıllarda yeni ürünlerin ilk kez sahneleneceği bir platform olacaktır.

Qatar Boat Show Açıldı  Qatar Boat Show Açıldı 

Qatar International Boat Show’un 2014 yılında en öne çıkan yat firması sergilediği 5 yat ile Azimut oldu. Azimut’un en seçkin modelleri Flybridge ve S Collections 'un yanı sıra, yeni Azimut 50 Flybridge Ortadoğu pazarının açılışını Katar’da yaptı. Katar’da sergilenen muhteşem yatların arasından sıyrılarak kendilerini gösteren Azimut 55S, Azimut 72S, Azimut 60 Flybridge, Azimut 64 Flybridge ve de Azimut 50 Flybridge ziyaretçilerin ilgi odağı oldular.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder