Satılık Tekneler

Provezza, TP 52 Royal Cup Ibiza'da 5. oldu
08.07.2013

Ibiza'da gerçekleşen TP 52 Super Series yarışları sona erdi. Hafif havada gerçekleşen son gün yarışlarının ardından, Quantum Racing, en yakın rakibi Gladiator'ın yedi puan önünde regatta'nın galibi oldu. TP 52 serisini takip eden tek Türk ekip olan Provezza ise, önceki şampiyonalara göre çok daha başarılı bir performans ortaya koyarak, regatta'yı beşinci sırada tamamladı. Yapılan dokuz yarışta, Provezza'nın en iyi derecesi ikincilik oldu.

TP52 Super Series kapsamında sezonun dört, İspanya'daki ikinci, regattanın ardından Quantum Racing genel klasmanda en yakın rakibi Azzurra'nın sadece üç puan önünde lider durumda. Ran Racing ise üçüncü. Toplamda 10 ekibin mücadele ettiği serinin genel klasmanında Provezza ise sekizinci sırada.

Provezza, TP 52 Royal Cup Ibiza'da 5. oldu

TP52'lerin, bir sonraki mücadelesi 29 Temmuz-3 Ağustos arasında, Palma'da Copa Del Rey yarışları kapsamında gerçekleşecek.


View the 2013 Overall Results

www.52superseries.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder