Satılık Tekneler

Proteksan Turquoise'dan Gelecek Planları
26.01.2015 Proteksan Turquoise'dan Gelecek Planları Proteksan Turquoise tersanesinin yeni yatırımcısı Dr. Mohammed Al Barwani, sahibi olduğu Oceanco tersanesinin bilgi birikimini Proteksan Turquoise ile birleştirerek, Dünya'nın sayılı yat üreticileri arasına girmeyi başardı.

Proteksan Turquoise Gelecek Planları

Proteksan Turquoise CEO’su Mehmet Karabeyoğlu yaptığı açıklamalar ile,tersanenin geleceğe yönelik planları hakkında açıklamalarda bulundu.

Dr. Mohammed Al Barwani’nin sahibi olduğu diğer tersane, 80 metreden büyük süperyatların üretimine konsantre olurken, Proteksan Turquoise pazarda 80 metreye kadar olan süperyatlarda uzmanlaşacak.

Proteksan Turquoise Gelecek Planları

Yeni ortaklık yapısı ile güçlenen ve geçmişte gösterdiği başarılı çizgisini devam ettiren, Türkiye’nin en önemli yat tersanelerinden biri olan Proteksan Turquoise tersanesi, 2015 yılının hemen başında aldığı 81 metre süperyat siparişi ile kısa sürede büyük bir ivme yakalayacağını ispat etti.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder