Satılık Tekneler

Princess’in yeni V58 Open’ı denize açılıyor
28.07.2015 Princess’in yeni V58 Open’ı denize açılıyor
Southampton’da gerçekleşecek olan, Avrupa’nın en merakla beklenen yat fuarında Princess Yachts yeni motoryatını tanıtacak. V58 Open model ismiyle piyasaya çıkacak olan yeni motoryat, isminden de anlaşılacağı üzere açık güverteli bir motoryat tasarımı.

Princess-v58-open

Çok başarılı V48 modelinin çizgilerine sahip olan yeni V58 Open, kıç tarafındaki geniş güneşlenme minderlerinden, salonu oluşturan ‘sosyal’ oturma bölümüne kadar tamamen açık havada, ferah ve muazzam genişlikte yaşam alanına sahip bir motoryat.

Açık planlı ana güvertede; oturma gruplarının yanı sıra buz dolaplı bar bölümü, mutfak lavabosu ile saklama dolapları bulunuyor. İsteğe göre ayrıca barbekü de bu kısımda yer alabiliyor. Buz makinesi ve çekmece şeklinde buz dolabı, geniş salon kısmını alfresco bir salon haline getiren unsurlar arasında. 40 inç monitörlü su geçirmez televizyon ise, inip-kalkan mekanizmasıyla istenildiği zaman ortaya çıkıyor, istenilmediğindeyse tamamen gizlenebiliyor. İki kişinin oturabileceği yan yana bitişik şekilde tasarlamış iki adet dümen koltuğu, açık güvertenin düzenindeki son detaylar olarak göze çarpıyor.

Princess-v58-open-1

İçeride güneş ışığından sonuna kadar faydalanmayı sağlayan geniş lumbozlar, motoryatın dış görünümüne de ayrı bir dinamizm katıyor. Altı misafirin konaklayabildiği V58 Open motoryat, üç adet kamaraya sahip. Bu kamaraların ikisi suit olacak şekilde tasarlanmış. İsteğe göre kıç tarafta fazladan bir kamaranın daha yer alabileceği düzen seçeneği, firma tarafından alıcılara sunuluyor. 

Teknik Özellikleri:

Length overall (incl. pulpit) 60ft (18.42m)
Length overall (excl. pulpit) 59ft 2in (18.03m)
Beam 15ft 3in (4.65m)
Draft 4ft 2in (1.27m)
Displacement approx. 20,500 kg* (45,195 lbs)
Fuel capacity 484 gal/581 US gal/2,200l
Water capacity (incl. calorifier) 110 gal/132 US gal/5001

11-20 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Southampton Boat Show’da tanıtılacak olan V58 Open motoryatın fiyatları da fuarda açıklanacak.

www.princess.co.uk

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder