Satılık Tekneler

Princess'in 35 Metrelik Yeni Süperyatı
14.08.2013

Princess'in 35 Metrelik Yeni Süperyatı

Princess'ın dünyada ses getiren 40M amiral gemisinin başarısını takiben piyasaya sürmeye hazırlandığı 35M modeli, 2014'te satışa hazır olacak. Semi-custom denilen, yarı özelleştirilebilir şekilde inşa edilecek olan dev motoryat, hem yüksek hemde düşük süratlerde, etkin bir şekilde çok uzun seyir kapasitesine sahip olacak.

Princess 32M, yeni 35M ve Dünya Süperyat Ödülü sahibi 40M'nin olduğu Princess M sınıfı, markanın 100 feet üzeri motoryat pazarında önemli bir yere gelmesini sağladı.

35M'nin kıç bölümdeki kokpiti, yenilikçi tasarmıyla adeta bir 'beach club' havasında. Karşılıklı oturma grubunun bulunduğu bu alan, ihtiyaca göre kolayca formal bir yemek alanına dönüşebiliyor. Kokpitin kıç tarafında ise, hidrolik sistemlerle açılabilen bir yüzme platformu bulunuyor. Ayrıca 5.65 metreye kadar bir bot, vinç sistemi sayesinde yine bu bölümden tekneye alınabiliyor.

Princess'in 35 Metrelik Yeni Süperyatı

Geniş flybridge'inde ise, bu boyutlarda bir yattan beklenecek lüksü sonuna kadar yansıtıyor. Güneşlenme minderleri, opsiyonel olarak konulabilen spa banyosu ve geniş bir barı mevcut.

Hidrolik sistemle teknenin her iki tarafından açılan balkonlara, sürgülü ve boydan boya camlı kapılardan geçiş sağlanıyor. Üst güvertedeki salonda bulunan bu özellik, boydan boya camekan olarak yapıldığı için, gayet ferah ve aydınlık bir ortam oluşturulmuş. Yatın tam donanımlı mutfağı ise, bu salonun ön tarafında konumlanmış.

Princess'in 35 Metrelik Yeni Süperyatı

Ana güvertenin ön tarafında ise, tekne sahibinin kamarası konumlanmış. Odaya giriş ise, ayrı bir ara odadan geçerek yapılıyor. Alt güvertedeki konaklama alanları ise, yine teknenin kalan bölümlerindeki kadar konforlu ve lüks. Standardında üç adet çift kişilik kabinin bulunduğu konaklama seçeneği, alıcının isteğine göre birçok farklı varyasyonla değiştirilebiliyor. Tayfa kabinleri ise, alt güvertenin baş tarafında yer alıyor.

www.princessyachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.