Satılık Tekneler

Princess Yachts - Princess 35M
03.06.2015 Princess Yachts - Princess 35M
Merakla beklenilen Princess 35M ilk görüntüleri ile artık karşımızda. Çelik grisi gövde renklerdeki ilk Princess 35M, üretildiği hangardan çıkartıldı. Princess tersanesinin açık alanında, yeni süperyatın son hazırlıkları tamamlandıktan sonra yat tuzlu sularla buluşacak.

Princess-Yachts - Princess-35M

Güçlü ve zarif yeni Princess 35M, nefes kesici dış görünümünün tasarım ip uçları Princess 40M’den alınmış. Princess 35M, dış mekanları geniş ve çok amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanmış. Bu sayede hem lüks hem de harika bir dış mekan deneyimi sunuyor. Yenilikçi bir tasarıma sahip olan kokpit ve kiriş sıcak bir “'Beach Club” oluştururken, arka bölümdeki geniş oturma grubu ile de mükemmel bir oturma düzeni oluşturuyor. İsteğe bağlı bir bar sıcak ortamlara tat katıyor ve kolayca da yemek masasına dönüşebiliyor.

Princess 35M süperyatının keyifli tasarımı, flybridge ve lobi alanından erişilebilen kaptan köşkü ile devam ediyor. İskele tarafındaki kapı ile de ferah bir oturma ve güneşlenme alanına erişim sağlanıyor.
İngiliz tersane Princess, yeni 35M süperyat ile ilgili olarak; 245 gros ton ağırlığındaki bir sınıf için iç mekanlarının olağan dışı bir hacme sahip olduğunu, bunun sonuncuda da yatta üç veya isteğe bağlı olarak dört kamara bulunabileceğini açıkladı. Yerleşim planına göre yat sahibine ait olacak master kamara, yatın ön bölümünde tüm genişliği kullanıyor.

 Princess-Yachts - Princess-35M-1
Princess 35M süperyatının, ana güvertesi üzerinde konumlanan ve yatın burnunun tamamını kullanan yat sahibi kamarasına erişim, bir antre odasından yapılıyor.

Bu oda da yat sahibinin ofisi olarak hizmet veriyor. Büyük panoramik pencereler, iki adet tam boy gardırop ve yat sahibinin kamarasını tamamlayan banyo,duş ve tuvalet..

Alt güvertede yer alan güzel süit kamaralarda,
konuklarını ağırlayacak olan Princess35M 
süperyatında, mürettebat kabini diğer üç kamaraya göre yatın ön bölümünde konumlanıyor.Princess 35M'de altı veya sekiz konuk ağırlanabilecek. 
Yeni Princess 35M dünya prömiyerini, bu yıl sonbaharda yapacak.
 

Tüm yeni ve ikinci el Princess marka tekneleri görüntülemek için
TIKLAYINIZ ..
 
http://www.princessyachts.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder