Satılık Tekneler

Princess 68
07.10.2014 Princess 68 Princess 68- Exterior

Sınıfının geniş flybridge’ini ortaya koyan Princess 68; 64 ile 72 modellerinin arasını dolduracak olan yeni model. Sınıfındaki en iyi kabin, yüksek tavanlı salon, flybridge ve ikiz kokpitiyle dikkat çekiyor. Sıralanan bu özelliklerin emsaline ancak 75 feet motoryatlar da rastlanıyor.

Sadece geniş yaşam alanları değil, diğer kompakt özellikleriylede boyutlarındaki motoryatlara göre ilkleri temsil ediyor.

Princess 68- Saloon

Princess 68’in ana güvertesinde kıç tarafa doğru mutfak konumlanıyor. İç ile mutfak kısmı arasındaki sinerji ise servis için elektrikli açılan pencere ile sağlanıyor. Yemek bölümünün içine doğru ilerlendiğinde, tam boy camlar sayesinde benzersiz dış manzara, iç atmosfer ile buluşuyor. Dümen istasyonunun karşısında, iskele tarafta ise yüksek L şeklinde oturma grubu yer alıyor. 

68’in master yatak odasının girişine ek olarak ayrı bir lobby kısmı düşünülmüş. Teknenin baş tarafında doğru konumlanan misafir kabinlerine geçiş ise ayrılmış. 

Princess 68- Master Cabin

Güvertede yer alan geniş yemek masasında 8 kişi rahatlıkla yemek yiyebiliyor. Baş tarafta da şık bir oturma alanı var. Oturma alanında aynı zamanda geniş güneşlenme minderleri bulunuyor. Flybridge’deki dümen istasyonunun karşısında 5 kişilik oturma grubu düşünülmüş. Tam donanımlı wet bar, 68’in flybridge’ini benzersiz kılan diğer bir özelliği. Flybridge’in ön tarafındaki oturma grubu, istenildiği zaman güneşlenme minderine de dönüşebiliyor.

Princess 68, sunduğu benzersiz seyir keyfini maksimum 30 knot ile sürdürebiliyor. Seyir sürati ise 20 knot. http://www.princess.co.uk/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.