Satılık Tekneler

Princess 62’nin İç Detayları Paylaşıldı
04.07.2017 Princess 62’nin İç Detayları Paylaşıldı Princess, yeni 62’nin iç mekanının detaylarını paylaştı. Lansmanı Eylül ayında yapılacak olan Princess 62; 63,5 feet boyunda. 

Princess 62

Lansmanı Cannes Yachting Festival’da gerçekleşecek olan yeni flybridge motoryatın bir sonraki durağı, Southampton Boat Show olacak. Princess, yeni 62’nin iç mekanıyla ilgili detayları ise şimdiden açıkladı. 

Princess 62. Princess 62..

Yeni Princess 62’nin iç mekanındaki fazla sayıdaki oturma grupları dikkat çekiyor. Ana güverte salonunda kahve sahpalı bir U biçiminde kanepe, iki kişilik bir koltuk ve L şeklinde bir yemek alanı var. Tüm bunlara ek olarak, öne doğru konumlanmış bir L şeklinde oturma grubu da var. Bu kısım sancak taraftaki dümen istasyonunun hemen karşısında.

Princess 62, Princess 62,,

Motoryatın flybridge’i de geniş oturma alanıyla öne çıkıyor. Burada U şeklinde bir oturma grubu ve katlanarak açılabilen tik masa yer alıyor. Flybridge’in kıç tarafında güneşlenme minderleri yer alırken, baş tarafta yine güneşlenme alanına dönüşebilen yuvarlak oturma grubu konumlanıyor. 

Princess 62,. Princess 62,,,

Princess 62
’de mutfak bölümü ana güvertenin kıç tarafında yer alıyor. Mutfak kısmı direkt olarak kokpite açılıyor. Yine U biçimde bir oturma grubu ve kıç tarafında geniş kanepe sunan kıç güvertede, standart donanım olarak hidrolik yüzme platformu var. Alt güvertesinde üç suit kamara bulunan Princess 62 motoryata ek olarak, kıç tarafta ikiz yataklı bir kamara da ilave edilebiliyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.