Satılık Tekneler

Princess 30M
14.09.2014 Princess 30M

Princess Yachts,  M serisine bir yeni model daha eklemeye hazırlanıyor. 100 feet boyundaki M Class motoryat'ın yapımı şuanda devam ediyor. Planlanan teslim tarihi ise 2015.

Princess 30 M - Extreiror

32M, 35M ve 40M modellerini bünyesinde barındıran M Class'lar içinde yapılmakta olan 30M, en 'ufak' model olacak. Tamamen farklı ve kişiselleştirilebilen iç konfigürasyonları sayesinde M Class'lar arasındaki küçüklük-büyüklük farkları dikkate değer olmaktan çıkıyor. Seçeneklere göre üç veya dört ayrı kabinde 8'e kadar kişi misafir edilebiliyor. Alt güvertede yer alan misafir kabinlerinin yanı sıra personel kabinleride tamamen ayrı kısımda konumlanıyor.

Princess 30M - Flybridge

Princess'ın kendi tasarım stüdyolarında geliştirilen iç tasarımlarında, sürgülü kapılı salon balkonları dikkat çeken unsurlar arasında. Çeşitli ahşap, taş ve diğer materyallerin kullanımıyla iç tasarımı en üst düzey megayat modellerinden aşağı değil. 30M'de de diğer M Class modellerinde olduğu gibi master suit ana güvertede konumlanıyor. Sunroof'lu hard-top'a sahip flybridge'i de olmazsa olmaz özellikleri arasında. İsteğe göre bar, sıcak havuz, dinlenme sandalyeleri ve güneşlenme alanı yine flybridge'de yer alabiliyor.

Princess 30M - Salon

Princess'in verilerine göre 30M, 30 knot sürate kadar çıkabilecek. MTU ve Caterpillar makine seçenekleri, alıcının ihtiyacına göre çeşitlilik gösterecek. Şimdilik resmi olarak belirlenmiş makine seçeneği mevcut değil.


www.princessyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.