Satılık Tekneler

Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor
21.12.2014 Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor

İngiltere’nin ünlü yat tersanesi Princess Yachts,  etkileyici M Class serinin Düsseldorf Boot Fuarı için son hazırlıklarını tamamlamak üzere. Princess Yachts tersanesi M Class serisine ilişkin bilgileri geçen Eylül ayında basın ile paylaşmıştı. Deniz severlerle 17 -25 Ocak 2015 tarihleri arasında Düsseldorf Boot Fuarı'nda buluşacak olan yeni Princess 30M,  Princess Yachts’ın yedi yatının arasında yer alacak.

Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor

Princess 30M yatında dikkat çekici değişiklikler, ana güvertede burundan başlayarak tüm yat boyunca daha fazla ışığı iç mekana taşıyan genişleyerek uzayan pencereler, şekilli küpeşteler kesintisiz ve harika bir görünüm veriyor.

Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor

Princess 30M yatı, markanın güzel ve yalın çizgilerini taşıması yanında çağdaş görünümü ile sektörde M Class için örnek oluşturacak. Princess Design Studio tarafından yaratılan sofistike iç tasarım konseptinde, ana güvertede 30 metre uzunluğundaki yatlarda görmeye alıştığımızın tersine bir kabin yerleşimi yapılmış.

Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor Princess 30M - Düsseldorf’ta Görücüye Çıkıyor

Bir entegre kahvaltı alanı, deri kaplı el yapımı ahşap pencere altına düzgünce yerleştirilmiş. Lüks kamara geniş, büyük pencerelerinde içeri aldığı doğal ışığa ve geceleri yıldızlı gökyüzünün yansımasına boğulmaya hazır. Her noktası harika tasarlanan yeni Princess 30M yatının yat sahibi kamarasında, cömert bir hacme ilaveten granit ve mermer kaplı çift gözlü evye ve duş bölümü yer alıyor.

 

Kaynak : http://www.princess.co.uk/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder