Satılık Tekneler

Prince 23 RIB
01.09.2016 Prince 23 RIB Nuova Jolly ve Raymarine işbirliğinde ortaya çıkan yeni yüksek teknolojili RIB gerçekten çok başarılı. En son teknoloji tekne elektroniği ile donatılan, pazardaki en popüler teknelerden biri olan tekne ile buluştuğunda ortaya baş döndürücü yüksek teknolojili RIB ortaya çıkıyor.

Prince 23 RIB

Raymarine İtalya ve Nuova Jolly arasındaki ilginç işbirliğinin harika sonucu, Mandello del Lario’daki Lake Lecco’da test edildi. Kısaca, Prince 23 RIB, gelişmiş bir laboratuar teknesi. Flir Group’un bir markası olan Raymarine’in, pek çok yeni model ürünü ile donatılmış durumda. Lake Lecco’da test edilen Prince 23'deki en son model ürünler, hem test amacıyla hem de yeni ürünleri müşterilere tanıtmak için basın mensuplarınca da kullanıldı.

Prince 23 RIB-2

Prince 23 teknesine monte edilen aletler listesi epeyce uzun. İlk önce, çok fonksiyonlu 21” ekranlı yeni Lighthouse R17 işletim sistemli Series eS plotter, GRIBweather App uygulaması ve Navionics ile anlaşmalı olarak geliştirilen rota aleti Autorouting dock-to-dock. İkincil olarak teknede bulunan ekipmanlar listesinde; Blink tuş takımı, CHIRP itici basınç teknolojisi ve wi-fi bağlantılı yeni Radar Quantum™, yeni VHF Ray 50 telsiz ve üç farklı balık bulucu: CP 100, CP 200 ve profestonel model CP 470 yer alıyor.

Prince 23 RIB-3

Sahip olduğu elektronik ekipmanlar ile bir efsaneye dönüşen Prince 23, Nuova Jolly tersanesinin en çok satılan modeli. Tersanenin yöneticisi Teo Ajello’ya göre bu RIB, piyasada en çok talep gören tekneleri. 7,5 metre uzunluğunda ve 14 yolcu kapasiteli RIB teknenin çevresinde de harika bir yürüme yolu bulunuyor. 3 metre genişliğindeki teknenin duvarları içerisindeki alan da gerçekten takdir edilir büyüklükte. 6,35 x 1,80 metrelik temiz iç alanı bulunuyor. 6 hava tüpü bulunan teknenin ağırlığı ise 1.150 kg.

Prince 23 RIB-4

Prince 23 RIB'in en güçlü yönü ise, kesinlikle delicesine önem verilen detaylardaki dikkat ve yüksek kaliteli aksesuarlar. Teknenin özellikleri arasında en dikkat çekicisi, pratik tente kapatma sistemi ile ergonomik koltuk ve panel.

Prince 23 RIB teknesinin testleri tamamlandıktan sonra, pek çok yeni detayının ortaya çıkması bekleniyor. Tekneye maksimum 250 HP gücünde motor takılabileceği bilinenler arasında. Testte kullanılan Prince 23 RIB'de Mercury Varado 225 HP motor bulunuyordu ve testlerde maksimum 43 knot hıza erişildi. Teknede 300 litrelik yakıt tankı ile 65 litre temiz su tankı da yer alıyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.