Satılık Tekneler

Pride Mega Yachts’dan 357 feet süperyat "Tomorrow"
26.10.2014 Pride Mega Yachts’dan 357 feet süperyat "Tomorrow"

Pride Mega Yachts, 357 feet’lik megayat projesi Tomorrow’un inşaatına başlamak üzere. Önümüzdeki günlerde proje planlamasının bitmesi ve mühendislik çalışmalarına 2015 yılında start verilmesi bekleniyor.


Altı kat güvertesi, çelik gövde ve aluminyum üst yapısıyla 26 misafir ve 30 personel konaklama kapasitesi olacak. Süperyat Tomorrow’un iç hacmi ise 4 bin 800 grosston.

Bu devasa hacim, tasarımda son derece efektif bir biçimde kullanılmış. Kavisli yere kadar uzanan cam tasarımı, üstteki üç güverte katında da göze çarpıyor. Ana salonun tavan yüksekliği ise 3 metreden fazla. Süperyat'ın ana merdiveni ise deniz kabuğundan esinlenilerek iç tasarımın ana unsurlarından biri olmuş. Tekne sahibi kabini, bir güverteye bütünüyle yayılmış suit oda halinde yer alacak. Tavandan güneş ışığını alacak olan tekne sahibi kabininde ipek halılar ve özel ahşap kaplamalar benzersiz atmosferi oluşturacak.


Süperyat Tomorrow’un gücü; çift MTU 16V 4000 makinelerden gelecek. Şuanda verilen seyir sürati 14 knot iken, maksimum sürat 18 knot olarak belirtiliyor. Gidebileceği mesafe kapasitesi ise 5 bin deniz mili.

108.8 metre boyundaki Tomorrow’un mühendisliğini Azura Naval Architects firması üstlendi. İç ve dış tasarımını ise Sinot Exclusive Yacht Design yapmakta.


Teknik detayları:

Overall length: 108.8 m 

Maximum beam: 16.3 m 

Gross tonnage: 4,800 GT 

Hull material: Steel 

Superstructure material: Aluminum 


www.pridemegayachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.