Satılık Tekneler

Prestige 460, Miami Boat Show’de Görücüye Çıkıyor
15.02.2017 Prestige 460, Miami Boat Show’de Görücüye Çıkıyor Prestige 450'nin güncellenmiş versiyonu olan Prestige 460, önümüzdeki hafta Miami Boat Show'da küresel lansman şovu ile ziyaretçileriyle buluşacak. Prestige 460, firmanın seri olarak ürettiği, 42 ila 56 feet arasındaki 5 flybridge modelinin en yenisi olarak piyasaya sunuluyor. 

Prestige 460

Mevcut Prestige 450, 680 ve en son model 630' daki gibi daha büyük teknelerin özelliklerinden ilham alınarak yeni modelin stiline uyarlanmış. Prestige Yachts 460, diğer Prestige yatlarında olduğu gibi tasarım projelerinde Garroni Design ve mühendislik projelerinde JP Concepts imzası taşıyacak. 

Prestige 460.

Tasarımın bazı temel özellikleri arasında; teknenin kıçına konumlanmış L şeklindeki oturma grubu ve uzatılmış flybridge sayılabilir. Dümen istasyonu ve ön panel ise daha ileride iskelede konumlanmış. İkinci bir L şeklindeki oturma düzeni kokpitte yer alıyor ve kısmen üstü teras ile gölgeleniyor.

Prestige 460..

Motoryatta, aynı 450 modelinde olduğu gibi IPS 500 veya 600 motor seçenekleri olacak ve daha büyük motor seçeneği ile maksimum 32 knot hıza erişebilecek.

Prestige 460... Prestige 460,

İki model arasındaki küçük farklardan birisi de, kokpitte bulunuyor. Her iki taraftan erişime sahip olan merkezi kiriş, yeni model L şekilli oturma grubuyla daha sosyal bir atmosfer elde ediyor. Bu sayede konuklar için çift kişilik bir süit yerleştirilmiş.

Prestige 460,, Prestige 460,,,

Salondan bağımsız şekilde master kabine ayrı erişim, Prestige markasının bir simgesidir ve yat sahibinin yatak odasına, kendisine ait merdivenden ulaşabileceği gizliliğe sahip olduğu anlamına gelir.

Prestige Yachts 460
motoryatından sonra, 460S coupe versiyonu ise bu yaz piyasaya sunulacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.