Satılık Tekneler

Polaris Süperyatı
29.09.2016 Polaris Süperyatı Hollandalı yat tersanesi Amels, tamamıyla sipariş üzerinde üreteceği yeni Polaris süperyat projesini açıkladı. Dünyanın en önemli süperyat üreticilerinden olan Amels, 97 metre uzunluğundaki Polaris süperyat projesinin ölçekli bir maketini, bir kaç gün sonra kapılarını açacak olan Monaco Yacht Show’daki standında sergileyecek.

Polaris
süperyat projesi, tersanenin ünlü tasarımcılar ile birlikte müşterilerine kendisini kanıtlamış süperyat kalitesini sunmak ve müşteri için özel çözümler oluşturabileceği yeteneğini sergilemesi açısından, büyük önem taşıyor.

Polaris

Müşteriler, brokerler ve endüstrinin profesyonelleri, Monaco Yacht Show süresince Amels tersanesinin QT6’da yer alan standına davet edilerek, yeni Polaris süperyat projesini inceleme ve değerlendirme fırsatı edecekler. Sektörün ileri gelenleri sipariş üzerine üretilecek olan süperyat hakkındaki düşüncelerini, fuar süresince Amels tasarım müdürü Hans Konings ve Sipariş Üretimler Müdürü Roeland Berrevoets paylaşabilecekler ve daha detaylı bilgiler edinebilecekler.

Polaris2

Hollanda’nın Belçika sınırına yakın, kuzeyinde Vlissingen kentindeki Amels tersanesinde üretilecek olan Polaris süperyatı, tersanenin iklim kontrollü biri 204 metre ve diğeri 145 metre uzunluğundaki kuru havuzlarında hayata geçecek. Amels tersanesi, Hollanda’da sipariş üzerinde çok karmaşık ancak lüks süperyatları üretebilecek bir kaç yat tersanesinden birisi olarak üretimini sürdürüyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.