Satılık Tekneler

Piet B. Behage’de 24 metrelik tasarım
27.10.2015 Piet B. Behage’de 24 metrelik tasarım
Aile ve uzun mesafe seyir mentalitesiyle ortaya çıkarılan 24,7 metrelik motoryat tasarımı, Piet B. Behage’in en yeni ürünü olarak karşımızda. Bu motoryat tasarımı, Hollandalı tasarımcının 18-28 metre aralığını dolduran model, yelpazesinin ‘süratli gövde’ özelliğine sahip son ferdi.

Piet B. Behage-tasarım
 
Yeni tasarım; ana güvertesindeki büyük camlar sayesinde misafirlerine manzaranın keyfini maksimum düzeyde yaşatırken, güneş ışığının da içeriye dolmasını sağlıyor. Aile, charter veya farklı amaçlara göre; üç ayrı düzen seçeneği, bu yeni motoryat için alıcısına ayrı ayrı sunuluyor. 
 
Ana güvertenin kıç tarafında, açık bölümde yukarıya çıkan merdiven flybridge’e erişimi sağlıyor. Geniş flybridge’de benzersiz yemek bölümü, büyük güneşlenme alanı, barbekü, minibar alanı ve ikinci dümen istasyonu bulunuyor. Bahsedilen geniş güneşlenme alanı ise, flybridge’in kıç tarafında konumlanıyor. Ana güverteye inen merdiven, bu alanın hemen yanında olacak şekilde tasarlanmış.

Piet B. Behage-tasarım-1
 
24,7 metre boyundaki motoryatın seyir sürati 10,2 knot olarak belirtiliyor. Henüz resmi veriler açıklanmamış olsa da, motoryatın bu süratle uzun mesafeler katedebilmek amacıyla tasarlandığı açıkça belirtiliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder